Z dôvodu vysokých teplôt prosím dôkladne zvážte objednávanie čokolády s doručením DPD alebo Packeta. Vaše objednávky radi vyexpedujeme ihneď, ako nám to počasie dovolí. Ďakujeme za pochopenie :)

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic, zrnková káva, 1000 g

Kód: 473
Akcia
Značka: Lavazza
€19,20 / ks €16 bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic je zmes 100% arabík s dokonalým spojením chuti a arómy z bio-certifikovaných fariem z tropických oblastí Južnej Ameriky, Afriky a Ázie. Stredne pražená zrnková káva - kvalitné zrná s jemnou a vyváženou chuťou. 

V jej aróme sú cítiť stopy kvetov a sušeného ovocia, pri prvom zoznámení zaujme bohatou cremou a jemnou chuťou. 

Vysokú kvalitu dosahuje táto káva vďaka ručnému zberu kávových čerešní - farmári pri ňom zbierajú len tie, ktoré sú skutočne zrelé - a to sa odrazí na skvelej chuti.

Teraz s novým obalom, ktorý je šetrný k prírode -¡Tierra! For Planet je jednoducho recyklovateľný, pretože je vyrobený z homogénneho plastu (PP / PE)

Detailné informácie

Zľava na prvý nákup 10%
Zaregistrujte sa
získate zľavu na prvý nákup
Doručenie objednávky do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Spokojnosť zákazníkov
3000+
spokojných zákazníkov

Podrobný popis

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic

Kávu Lavazza ¡Tierra! Bio Organic upražili v Turíne na stredný stupeň praženia. Káva Lavazza Tierra Bio Organic však nie je iba dokonalým zážitkom, ale tiež pomáha, lebo je zapojená do projektu s názvom Fair Trade a do programu Rainforest Alliance.

Na túto kávu nájdete množstvo pozitívnych recenzií. 

"Ochutnali sme a už nikdy nechceme žiadnu inú kávu."

Alebo: "V tejto cenovej kategórii je to bezpochyby jedna z nalepších káv. V porovnaní s Lavazza Oro, ktorú sme kupovali doteraz, je trochu viac horká a má menšiu aciditu, čo z nej robí vynikajúcu univerzálnu kávu. Skvelá je najmä z automatického kávovaru, určite dlho nekúpim žiadnu inú." 

Typ: Svetlo pražená zrnková káva - kvalitné zrná s jemnou a vyváženou chuťou. V jej aróme sú cítiť stopy kvetov a sušeného ovocia, pri prvom zoznámení zaujme bohatou cremou a jemnou chuťou.

Zloženie: 100 % Arabica

Hmotnosť: 1 kg

lavazza tierra bio organic 1 coffeeport

V roku 2004 spoločnosť Lavazza uviedla na trh projekt ¡Tierra! - ide projekt trvalo udržateľného rozvoja, ktorý preberá zodpovednosť spoločnosti na hospodárskej, sociálnej a environmentálnej úrovni v snahe presadiť stopercentne udržateľný rast dodávateľského reťazca.

Cieľ ¡Tierra! je pomáhať komunitám malých výrobcov kávy, ktorí žijú v mimoriadne znevýhodnenej situácii.

Lavazza ¡Tierra! Cieľom projektu je zlepšiť životné podmienky, spracovanie kávy, stavbu domov, škôl a ošetrovní.

Fair Trade

Fair trade je obchodné partnerstvo založené na dialógu, transparentnosti a rešpekte, ktorého cieľom je väčšia spravodlivosť v medzinárodnom obchode. Prispieva k trvalo udržateľnému rozvoju tým, že ponúka lepšie obchodné podmienky a chráni práva drobných výrobcov a pestovateľov - predovšetkým v rozvojových krajinách. Organizácie Fair trade (podporované spotrebiteľmi) aktívne podporujú výrobcu aj osvetu a presadzujú zmeny v pravidlách a spôsoboch konvenčného medzinárodného obchodu.

Rainforest Alliance

Rainforest Alliance je nezisková organizácia sídliaca v New Yorku. Jej cieľom je zachovanie biodiverzity pomocou aplikácie postupov trvalo udržateľného rozvoja v poľnohospodárstve, lesníctve, turistike a v iných odvetviach. Rainforest Alliance certifikuje kávu aj iné produkty a služby, a to v prípade, že ich výroba alebo poskytovanie sa riadi určitými štandardmi. Všeobecne sú štandardy Rainforest Alliance nastavené tak, aby chránili životné prostredie a práva zamestnancov. Základné pravidlá sa nazývajú Štandardy udržateľného poľnohospodárstva, na kávu sa potom vzťahujú dodatočné normy.

Talianska ikona Lavazza

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. 

V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu.

Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň.

Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti.

Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Lavazza
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Káva: zrnková
Zloženie: 100% Arabica
Praženie: Medium
Krajina pôvodu: Taliansko
Príprava: Espresso kávovar, alternatívne prípravy
Položka bola vypredaná…

Lavazza ¡Tierra! Bio Organic

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: