15 položiek celkom
personalizovany obal na kavu
€8,90
1101
ukrajina copy
Novinka Tip
+ ďalšie
878/200

Vychutnajte si skvelú kávu aj vo vašej firme alebo kancelárii. Ponúkame overené svetové značky alebo skvelé, čerstvo a na Slovensku pražené výberové kávy za výhodné ceny.

Pre firmy ponúkame aj väčšie balenia kávy za výhodné ceny.   

Ak potrebujete obdarovať vašich partnerov alebo kolegov - máme pre vás skvelý tip - balenie kvalitnej čerstvo praženej kávy s logom vašej firmy!

Chcete každý rok nový kávovar a k tomu kávu presne podľa vašej chuti? Radi by ste poskytli svojim zamestnancom alebo návštevám vo vašich priestoroch špičkový kávový servis za rozumné peniaze? 

Nechajte to na nás. Vyberte si balíček podľa množstva káv, ktoré mesačne vypijete a o zvyšok sa postaráme my.

Každý mesiac vám dovezieme dohodnuté množstvo a vybrané druhy káv, navyše sa postaráme o kávovar - vyčistíme, odvápnime, nastavíme mlynček.

Aké kávy si môžete vybrať? Ideálne tie, ktoré vám chutia, ktoré máte vy alebo vaši zamestnanci radi. 

V základných balíčkoch sme pripravili podľa nás tie najlepšie - samozrejme, ak máte inú predstavu, ponuku vám prispôsobíme na mieru.

V e-shope Coffeeport nájdete aj množstvo iných kávových značiek od svetových producentov ako Starbucks, Illy, Bonka, Puro, Tchibo, O'Ccaffé až po slovenské pražiarne - Zlaté Zrnko, Goriffee, Lakava, Kavart alebo našu privátnu značku Lighthouse Coffee s ponukou čerstvej kávy. V ponuke máme aj zdravú biokávu s bylinkami Cafézia, vhodnú pre ľudí s histamínovou intoleranciou.

Cez 2000 výdajných miest
Packeta po celom Slovensku
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.