Káva s vlastným obalom

Originálny darček pre vašich klientov, zamestnancov, partnerov v podnikaní - čerstvo pražená výberová káva s obalom podľa vašich predstáv - využite vaše logo, názov vašej firmy alebo jednoduché želanie a potešte tak ľudí okolo seba naozaj štýlovo.  

Je to jednoduché a vy sa nemusíte o nič starať - stačí, keď nám poviete vašu predstavu a ostatné zariadime my.

Navrhneme obal, upražíme kávu, zabalíme, potlačíme obal vašim logom alebo nápisom a doručíme až k vám.

Personalizované obaly na kávu môžete využiť aj v menších firmách - vaše predstavy vieme zrealizovať už od 50 kusov. 

Aké obaly na kávu sú k dispozícii?

Na výber je široká paleta materiálov a farieb. Najčastejšie využívame prírodnú hnedú alebo bielu farbu obalu, k dispozícii sú ale aj žlté, tyrkysové alebo ružové.

Všetky naše obaly majú zabudovaný aromaventil, ktorý umožňuje unikaniu plynov, ktoré káva po pražení uvoľňuje. Aromaventil zároveň zabraňuje prístupu vzduchu. Káva tak zostane dlho čerstvá.

Stíhame to ešte? Koľko trvá praženie a výroba obalov?

Po odsúhlasení grafického návrhu vieme pre vás kávu s vašim obalom pripraviť do dvoch týždňov.

Akú kávu zabalíte do našich obalov?

Aktuálne máme k dispozícii nádhernú kávu - Lighthouse Coffee Colombia Supremo Rio Magdalena - ide o výberovú kávu - 100% Arabica, ktorá patrí k najkvalitnejším kávam Južnej Ameriky.

Dokonale vyvážená chuť čokolády, kakaa, lieskových orieškov, zrelých sliviek, hrozienok a sušených datlí. Jej špecifické veľké zrná ponúkame rovnomerne pražené - vyznačujú sa stredným až plným telom a veľmi jemnou aciditou.

Koľko to stojí?

Cenovú ponuku vám vieme pripraviť na mieru - potrebujeme vedieť, aké balenie kávy by ste chceli (koľko gramov) a tiež vašu predstavu o obale - či vaše logo dáme ako nálepku alebo urobíme potlač na obal, na cenu má vplyv aj počet kusov (minimálny odber je 30 balení).

Prosím, ozvite sa nám a cenovú kalkuláciu vám pripravíme ešte dnes.