illy Decaffeinated - zrnková káva, 250 g

Kód: 734
Novinka
Neohodnotené
Značka: illy
€7,90 / ks
Skladom (> 3 ks)

Illy Decaffeinated - bezkofeínová zrnková káva v elegantnom 250 gramovom balení. Klasicky pražená káva má pretrvávajúcu sladkosť a jemné tóny karamelu, pomarančového kvetu a jazmínu.

Zrnková káva ILLY bezkofeínová je stredne pražená káva - zmesou deviatich druhov kávy Arabica, a keďže obsahuje veľmi nízke množstvo kofeínu, budete si môcť tento jedinečný nápoj dopriať aj niekoľkokrát denne.

Vďaka špeciálnemu spôsobu balenia a chladenia ponúka káva Illy vlhkosť nižšia ako 1%, čo je päťkrát menej ako u iných druhov kávy. To prispieva k jej nezameniteľnej chuti a nádhernej vôni.

Detailné informácie

Podrobný popis

Illy Decaffeinated - zrnková káva, 250 g

Illy Decaffeinated - bezkofeínová zrnková káva v elegantnom 250 gramovom balení. Klasická pražená káva Classico má pretrvávajúcu sladkosť a jemné tóny karamelu, pomarančového kvetu a jazmínu.

Zrnková káva ILLY bezkofeénová je stredne pražená káva je zmesou deviatich druhov kávy Arabica, a keďže obsahuje veľmi nízke množstvo kofeínu, budete si môcť tento jedinečný nápoj dopriať aj niekoľkokrát denne.

Starostlivo vybrané a starostlivo namiešané a upražené kávové zrná illy vyvolávajú u vášnivého milovníka kávy zmyselnú krásu a poéziu.

Otvorenie plechovky znamená vstup do sveta, v ktorom je proces prípravy kávy viac než rutina, je to bohatý a príjemný denný rituál.

Skutočná poézia v 250 gramovej plechovke!

Illy Decaffeinated zrnkova stvorec

Dodatočné parametre

Kategória: illy
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.25 kg
Káva: zrnková
Druh: Bezkofeínová
Krajina pôvodu: Taliansko
Zloženie: 100% Arabica
Príprava: Espresso kávovar, alternatívne prípravy