Vzhľadom k vyšším teplotám počas leta, prosím zvážte objednávku čokolády Lyra formou doručenia kuriérom alebo cez zásielkovňu. Radi vás osobne obslúžime na Bratislavskej 51/123 v Trenčíne, alebo vám čokoládu v rámci mesta dovezieme.

Lavazza Qualità Oro Mountain Grown - zrnková káva, 1000 g

Kód: 203
Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: Lavazza
€16,90 / ks
Skladom

Výnimočná zmes 100% arabík Lavazza Qualita Oro Mountain Grown pestovaná vo vysokých horách Strednej a Južnej Ameriky a Etiópie. Nadmorskáj výška nad 2000 metrov nad morom s bohatou a zamatovou chuťou. 

Táto káva vás dostane okamžite po tom, ako ju odbalíte. Jedinečná kombinácia viacerých druhov odrody Arabica naplní fantastickou vôňou všetko okolo vás. 

Stredne pražená káva podľa talianskych receptúr s bohatou chuťou, plným telom a hustou penou. Nielen znalci spoznajú úžasné tóny čokolády, sušeného ovocia a kvetov. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown

Najkvalitnejšia káva rastie v nadmorských výškach až 2 000 metrov nad morom. Tu vďaka extrémnym výkyvom teploty dochádza k dozrievaniu kávových čerešní pomalším tempom. Tieto odrody sú zvyčajne obzvlášť sladké a aromatické.

Odborníci ich oceňujú pre ich jemnú kyslosť a ovocné, kvetinové tóny. Na rozdiel od káv, ktoré rastú v nižšej nadmorskej výške a majú zvyčajne zaoblenejší a vyváženejší profil

Ide o 100 % Arabicu známou svojou výraznou vôňou a chuťou. Intenzita praženia 7, s aromatickými tónmi kvetov a ovocia.  

zrnkova kava lavazza qualita oro mountain grown coffeeport_009
 
 
crema3

Talianska ikona Lavazza

Lavazza je spoločnosť, ktorá sa zameriava na praženie, distribúciu a predaj kávy a výrobu kávových automatov a kapsulových kávovarov. 

V konkurenčnom kávovom biznise sa presadila vďaka inováciam a využitiu sily reklamy a marketingu.

Lavazza vyberá len tie najlepšie kávové zrná, aby vytvorila špeciálne kávové zmesi, ktoré si môžete s radosťou vychutnávať každý deň.

Viac ako 120-ročná tradícia praženia kávy zaručuje, že vo Vašej šálke odhalíte tajomstvo tej najlahodnejšej chuti.

Pôvodne začínala ako malá rodinná firma, dnes túto značku poznajú kávičkári na celom svete.

Dodatočné parametre

Kategória: Lavazza
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Káva: zrnková
Zloženie: 100% Arabica
Krajina pôvodu: Taliansko

Lavazza Manifest