Hausbrandt

1 položiek celkom

Hausbrandt je kávová spoločnosť založená v Terste v Taliansku v roku 1892 bratmi Francescom a Antoniom Hausbrandtovými. Spoločnosť je známa svojimi vysokokvalitnými kávovými zrnami špeciálnej kvality, ktoré pochádzajú z rôznych miest po celom svete.

Bratia Hausbrandtovci boli prví, ktorí predstavili espresso kávu v Taliansku a ich spoločnosť sa rýchlo stala známou pre svoje inovatívne techniky praženia a odhodlanie používať len tie najkvalitnejšie kávové zrná. Začiatkom 20. storočia začal Hausbrandt vyvážať svoju kávu do iných krajín Európy a do 30. rokov 20. storočia si spoločnosť vybudovala silné zastúpenie aj v Spojených štátoch.

Počas 20. storočia Hausbrandt naďalej rozširoval svoj dosah a reputáciu a stal sa jednou z najuznávanejších a najznámejších kávových značiek na svete. V 90. rokoch sa spoločnosť začala zameriavať na udržateľnosť a etické získavanie zdrojov, spolupracovala s malými farmármi a vo svojom výrobnom procese implementovala postupy šetrné k životnému prostrediu.

Dnes je Hausbrandt známy svojou širokou škálou vysokokvalitných kávových produktov vrátane zŕn s jedným pôvodom, zmesí a espressa, ako aj rôznych čajov a iných súvisiacich produktov. Spoločnosť sa aj naďalej zaväzuje k trvalej udržateľnosti a excelentnosti vo výrobe svojich produktov, vďaka čomu je dôveryhodnou a rešpektovanou značkou medzi milovníkmi kávy na celom svete.

Zľava na prvý nákup 10%
Zaregistrujte sa
získate zľavu na prvý nákup
Doručenie objednávky do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Spokojnosť zákazníkov
3000+
spokojných zákazníkov