Z dôvodu vysokých teplôt prosím dôkladne zvážte objednávanie čokolády s doručením DPD alebo Packeta. Vaše objednávky radi vyexpedujeme ihneď, ako nám to počasie dovolí. Ďakujeme za pochopenie :)

Kávový catering

Bez kávy sa dnes zaobíde len málo stretnutí. Urobte to vaše také, z ktorého sa nikomu nebude chcieť odísť.

 

Kávový catering: Ozajstnú kávu ako v kaviarni si teraz môžete dopriať aj na vašej firemnej akcii.

 

Kongresy, semináre, prezentácie, firemné dni, výročné schôdze, eventy, dni otvorených dverí, family day alebo firemné večierky - všade tam ľudia ocenia vôňu a chuť čerstvo praženej výberovej kávy.

 

Nezáleží, či príde desať, sto alebo tisíc ľudí, či akcia trvá jedno popoludnie alebo ideme na niekoľkodenný veľtrh.

 

Profesionálni baristi pripravia vašim hosťom kvalitné espresso, espresso lungo, latté alebo cappuccino z čerstvo upraženej kávy Lighthouse Coffee. V ponuke máme aj skvelú horúcu čokoládu Lyra alebo kvalitné čaje.

 

Ak by ste na väčších akciách privítali logo vašej firmy na balíčkoch kávy, jednorazových pohároch alebo aj na kávovom stánku, nie je problém.

 

Dajte nám to včas vedieť, radi pripravíme všetko presne podľa vašich predstáv. Ozvite sa a dohodneme všetky detaily.

 

 

S kávovým cateringom máme bohaté skúsenosti, boli súčasťou viacerých veľkých podujatí - marketingová konferencia Upterdam s viac ako 600 účastníkmi - kde sme za jeden deň pripravili viac ako 1400 káv (vrátane lunga, cappuccina, latte, flatwhite a pod.)


Kávový catering
sme robili aj na akcii ExpoKariéra v Nitre, v priestore pre návštevníkov, ale špeciálne aj vo VIP zóne, kde to bolo tiež za jeden deň viac ako 1000 káv, podobne to bolo na networkingovej konferencii Netcon vo Zvolene.

Na čerstvo praženej káve Lighthouse Coffee si pochutnali aj hostia na firemných akciách v automobilke Jaguar Land Rover v Nitre, 30. výročí firmy Klimak v Nitre alebo otvorenia supermarketu Tesco v Trenčíne v priestoroch OC Max.

S kávou radi chodievame aj na rôzne verejné podujatia či festivaly.  

Máte záujem o kávový catering?

Zavolajte nám na tel. +421 911 622 009 alebo napíšte email na coffeeport@coffeeport.sk pre nezáväznú cenovú ponuku. Nezabudnite spomenúť miesto a dátum akcie, jej trvanie a približný počet ľudí, ktorí si budú vychutnávať tie najlepšie kávy. Veľmi sa na vás tešíme!

Zľava na prvý nákup 10%
Zaregistrujte sa
získate zľavu na prvý nákup
Doručenie objednávky do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Spokojnosť zákazníkov
3000+
spokojných zákazníkov