Z dôvodu vysokých teplôt prosím dôkladne zvážte objednávanie čokolády s doručením DPD alebo Packeta. Vaše objednávky radi vyexpedujeme ihneď, ako nám to počasie dovolí. Ďakujeme za pochopenie :)

Loveblend

Hravé zmesi čerstvo pražených zrnkových káv: Loveblend

 

V Lighthouse Coffee sme vytvorili novú a vzrušujúcu radu káv s názvom Loveblend. 

 

Zrnkové kávy Loveblend sú čerstvo pražené kávy z najprestížnejších kávových regiónov. Veselé a hravé kávy odrody Arabica v kombinácii s mohutnými chuťami Robusty. Spolu vytvárajú jedinečný zážitok pre milovníkov kávy.

 

Loveblend je Lovebrand: Naša rada Loveblend je špeciálne navrhnutá tak, aby bola viac ako len káva - je to značka, ktorá evokuje lásku k tomuto nápoju a túžbu stať sa novým Lovebrandom vo svete kávy.

2 položiek celkom

Aké sú kávy Loveblend? 

Aromatické a hravé

Tak ako ich názov, Loveblend prináša do kávového sveta dimenziu, ktorá osloví všetky zmysly. Loveblend predstavuje širokú paletu chutí, ktoré zdôrazňujú sladké kandizované ovocie, horkú čokoládu s mandľami, kakao, marcipán a oriešky. Veď čo je viac, ako láska? 

Komplexný profil

Kávy Loveblend ponúkajú jemné korenisté tóny s intenzívnou horkosťou a výraznou sladkosťou.

Nájdete rôzne varianty, ktoré vám umožnia objavovať nové chutové skvosty a nájsť svoju obľúbenú kombináciu.

Bohatá crema a telo

Vďaka kombinácii zŕn Arabicy a Rosbusty v najvyššej kvalite Loveblend zaručuje hustú cremu a kompaktné, dobre vyvážené telo. Prinášajú konzistentný a bohatý kávový zážitok.

Ako si vybrať svoj Loveblend?

Loveblend 85/15

Výber tých najlepších zŕn Arabicy zo Strednej Ameriky, Indie a Brazílie (85%) a Robusty z Afriky (15%). V ústach zanecháva skvelú chuť kakaa, jemne karamelizovaných mandlí, krehkej čokolády a marcipánu. Predĺžená dochuť sa vyznačuje ľahkým náznakom sušených fíg. Vďaka 15% podielu Robusty ponúka hustú cremu a kompaktné, vyvážené telo.

 

Loveblend 75/25

 

Zmes najkvalitnejších zŕn Arabicy (75%) z Brazílie a káv zo Strednej Ameriky spolu s výberom Robusty z Indie (25%). Výrazná káva s chuťou sladkého kandizovaného ovocia, horkej čokolády s mandľami a orieškami. Zanecháva jemne korenisté tóny s intenzívnou horkosťou a dobrou sladkosťou. Vďaka 25% podielu Robusty ponúka hustú cremu a kompaktné, vyvážené telo.

 

S Loveblend vám prinášame viac než len kávu - prinášame vám zážitok, ktorý si budete chcieť vychutnať znova a znova. Vyberte si svoju obľúbenú Loveblend a nechajte sa uniesť jedinečným kávovým dobrodružstvom.

 

Loveblend: Vaša láska, naša vášeň

 

Zľava na prvý nákup 10%
Zaregistrujte sa
získate zľavu na prvý nákup
Doručenie objednávky do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Spokojnosť zákazníkov
3000+
spokojných zákazníkov