Zrnková káva Tchibo

2 položiek celkom

Tchibo Barista – káva s intenzívnou arómou

Kávy Tchibo Barista vďačia za svoju intenzívnu chuť dlhému praženiu zŕn a vysokému tlaku sparenia počas prípravy. Rozmanitosť pražených aróm sa postará o jedinečný pôžitok z kávy – v Taliansku, ktoré je krajinou pôvodu espressa, a v celej južnej Európe je espresso synonymom uvoľneného postoja k životu. To je zrejmé už z názvu, ktorý je odvodený z talianskeho výrazu „esprimere“ a znamená „vyjadriť“.

Espresso si vychutnávame dúšok po dúšku a nie ako rýchly expresný nápoj.

zrnkova kava tchibo barista espresso 1


Či už si kávu pripravujete pomocou kanvice, plnoautomatického kávovaru alebo pákového kávovaru, ako zrnkovú alebo mletú kávu: naše espressá Vám ponúkajú pôžitok z kávy na tej najvyššej úrovni.

Objavte chutné druhy Tchibo od kávy Barista Espresso s jemným orieškovým nádychom až po intenzívnu zmes kávy arabica a robusta sicílskeho typu.

Objednajte si Vaše espresso pohodlne online v e-shope Coffeeport. 

Pre mnohých pôžitkárov je espresso jediná skutočná káva. Naservírované v malej šálke sa považuje za esenciu všetkých aróm, aké len môžu ponúknuť kávové zrnká.

Pri dlhom pražení sa znižuje kyslosť a obsah iných látok, ktoré by mohli podráždiť citlivý žalúdok. Vďaka najemno pomletej káve tiež prechádza plná chuť do nápoja – takto získate dokonalý pôžitok a zároveň aj dobrú stráviteľnosť. Pritom si môžete nechať na jazyku rozplynúť mnoho rôznych aróm.

Pôžitok z espressa a trvalá udržateľnosť – aj to sa dá

Uvoľnene sa oprite a vychutnávajte si espresso všetkými zmyslami – s espressami Tchibo to môžete robiť s čistým svedomím. My si totiž stojíme za tým, že sme zodpovední za ľudí a životné prostredie. Ekologicky šetrné pestovanie našich aromatických espresso zrniek je pre nás rovnako dôležité ako férové mzdy pre pestovateľov kávy. Udržateľnú produkciu si nechávame certifikovať od nezávislých organizácií, ako je napríklad organizácia Rainforest Alliance.

Pečať EÚ Bio zas získa len preukázateľne ekologicky pestované organické espresso, ktoré zachováva rozmanitosť druhov a úrodnosť pôdy pomocou prírodných hnojív a užitočných organizmov. Ďalším certifikačným partnerom je Fairtrade, všetky kávy a espressá Tchibo BARISTA majú tento certifikát. Za ním stoja združenia viacerých malých pestovateľov kávy, ktorých cieľom sú lepšie pracovné podmienky a udržateľné metódy pestovania. Čo to konkrétne znamená? Pre malopestovateľov združenia „Cooperativa dos Agricultores Familiares de Poço Fundo e Regi“ v Brazílskej vysočine napríklad:

  • ponuku poľnohospodárskych školení
  • recyklačné opatrenia
  • čistú spodnú vodu
  • možnosti vzdelávania
  • pomoc pri inklúzii pre ľudí so zdravotným postihnutím
  • zdravotnú starostlivosť a prevenciu
Zľava na prvý nákup 10%
Zaregistrujte sa
získate zľavu na prvý nákup
Doručenie objednávky do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Spokojnosť zákazníkov
3000+
spokojných zákazníkov