Z dôvodu vysokých teplôt prosím dôkladne zvážte objednávanie čokolády s doručením DPD alebo Packeta. Vaše objednávky radi vyexpedujeme ihneď, ako nám to počasie dovolí. Ďakujeme za pochopenie :)

Všetko, čo potrebuješ, je láska. A káva!

John Lennon spieva: Všetko, čo potrebuješ, je láska.

My v Coffeeport s tým súhlasíme, dodali by sme k tomu snáď len: Všetko, čo potrebuješ, je láska a káva. Láska ku káve, alebo káva k láske, to už necháme na Vás. Prečo to píšeme? Nechceme Vás strašiť, ale deň sv. Valentína sa pomaly blíži.

Pripravili sme pre Vás niečo ŠPECIÁLNE.

Či už máte niekoho, koho milujete tak, že by ste mu aj modré z neba k nohám položili, alebo poznáte človeka, ktorému chcete poďakovať, čítate si ten správny e-mail.

Máme pre Vás kávu, ktorá TO povie za Vás. Má jedinečný obal, aký inde nenájdete. Navyše, je pripravený na ďalšiu kreatívu.

Vieme (alebo viete) naň dopísať meno, prezývku, funkciu, titul, venovanie - čokoľvek, čo len chcete - a vznikne tak naozaj osobný darček. Taký, na ktorý sa nezabúda. It's easy!

Vedeli ste, že v Japonsku dostávajú na sviatok sv. Valentína čokoládu len muži? U nás to našťastie neplatí. Preto máme pre Vás pripravenú kávu aj s naozaj krásnou - srdečnou - čokoládou z dielne Lyra chocolate.

Ďakujeme, že ste s nami!

zlasky