Z dôvodu vysokých teplôt prosím dôkladne zvážte objednávanie čokolády s doručením DPD alebo Packeta. Vaše objednávky radi vyexpedujeme ihneď, ako nám to počasie dovolí. Ďakujeme za pochopenie :)

Prečo je nevyhnutné pravidelne sa starať o váš kávovar?

Hovorí sa, že čistota je pol života! Pri kávovare toto príslovie platí doslova.
 
Bez kávovaru a dobrej kávy sa dnes zaobíde len málo kancelárií. Jednou z často podceňovaných tém pri debatách o kvalite a chuti kávy je firemný kávovar a najmä jeho údržba.
 
Dosypať kávu a zvoliť veľkosť espressa zvládne každý. Správne nastaviť mlynček alebo prefiltrovať vodu je trochu zložitejšie. Ak však prídeme k čisteniu a údržbe, do toho sa už vo firmách nechce nikomu.
 
Samozrejme, je to komplikované a časovo náročné. Ale pre chuť kávy mimoriadne dôležité.
 
Stačí niekoľko týždňov zanedbanej vnútornej údržby a v kávovare začne vznikať “nový život”. Teplé a vlhké prostredie je rajom pre baktérie, mikroorganizmy a plesne. Dôkaz namiesto slov - takto vyzerá vnútro kávovaru, o ktorý sa nikto nestará. Ten pohľad nás ešte vždy dokáže prekvapiť.udrzba kavovaru coffeeport
 
Aj preto sme sa rozhodli firmám, ktoré majú naše kávové predplatné, urobiť veľký servis kávovaru zakaždým, keď im prinesieme kávu. Kávovar vždy kompletne umyjeme, vyčistíme sparovaciu jednotku, odvápnime a nastavíme mlynček.
Pozrite si našu ponuku -
 
Aj z vašej firmy tak robíme vďaka skvelej káve miesto, z ktorého sa nikomu nebude chcieť odísť.