Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 790

Kód: 1826
€899 / ks €749,17 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

Hľadáte nový kávovar ? Automatický kávovar Nivona NICR 790 je dizajnový a všestranný stroj, ktorý pripraví nielen espresso, ale aj mliečne špeciality od cappuccina až po latte macchiato jednoducho a v špičkovej kvalite.

Je ideálnym riešením do väčších kancelárií, denne zvládne bez problémov 40-50 šálok kávy. Jednoduché ovládanie v kombinácii s nemeckou kvalitou zabezpečí kvalitnú kávu ako z kaviarne.

 

Detailné informácie

Zľava na prvý nákup 10%
Zaregistrujte sa
získate zľavu na prvý nákup
Doručenie objednávky do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Spokojnosť zákazníkov
3000+
spokojných zákazníkov

Podrobný popis

Nivona CafeRomatica 790

 

Hľadáte do firmy nový kávovar a čerstvo praženú kávu k tomu? Automatický kávovar Nivona NICR 790 je dizajnový a všestranný automatický kávovar, ktorý pripraví nielen espresso, ale aj mliečne špeciality od cappuccina až po latte macchiato v špičkovej kvalite.

Je ideálnym riešením do väčších kancelárií, denne zvládne bez problémov 40-50 šálok kávy. Jednoduché ovládanie v kombinácii s nemeckou kvalitou a čerstvo praženou kávou Lighthouse Coffee zabezpečí kvalitnú kávu ako z kaviarne.

NIVAK909_1

Nivona CafeRomatica 790 je dizajnový a všestranný automatický kávovar v čiernom vyhotovení. Vďaka do detailu prepracovaným funkciám a jednoduchému ovládaniu v kombinácii s nemeckou kvalitou, si budete môcť dopriať kvalitnú kávu ako z kaviarne. Presso stroj je ideálnym riešením do väčších kancelárií.

S kávovarom Nivona CafeRomatica 790 ľahko pripravíte nielen espresso, ale aj mliečne špeciality od cappuccina až po latte macchiato. Kávovar na espresso disponuje vlastným mlynčekom na zrnkovú kávu, dýzou na prípravu mliečnych špecialít a profesionálnym tlakom 15 barov.

Aké sú kľúčové vlastnosti automatického kávovaru Nivona CafeRomatica 790:

 • Farebný TFT displej

 • Bluetooth na prepojenie s aplikáciou NIVONA

 • Kvalitný kónický mlynček z kalenej ocele

 • Tlak čerpadla: 15 barov

 • Výškovo nastaviteľný výtok kávy do 14 cm

 • 1455 W

 • ECO režim

 • Nádržka na vodu: 2,2 L

 • Nádobka na kávové zrná: 250 g

 • Systém predohrevu

 • Aroma Balance System (3 profily)

 • Cappuccino-Connaisseur (Cappuccino-znalec)

 • Nastaviteľná sila kávy (5 stupňov)

 • Nastaviteľný stupeň mletia zrna

 • Nastaviteľná teplota kávy (3 stupne)

 • Nastaviteľné množstvo kávy

 • Funkcia prípravy dvoch káv súčasne

 • Vyberateľná varná jednotka pre dokonalú hygienu

 • Funkcia oplachovania pre OneTouch SPUMATORE

 • Ľahko čistiteľný mliečny systém

 • Filter vody CLARIS súčasťou balenia

 • Kontrolka výmeny filtra

 • Program automatickej starostlivosti o odvápnenie a čistenie

 • Cappuccino stlačením tlačidla. Jednoduché, rýchle a teraz v novom dizajne. Pretože náš rad 7 dostane štyri nové modely. Kvalitný materiál sa snúbi s estetikou. Pre milovníkov latte a latte macchiato. Okrem systému Aroma Balance teraz v týchto plne automatických kávovaroch funguje aj Cappuccino Connoisseur. Na cappuccino ako od baristu. 

   

NIVAK909_3

Automatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 s jednoduchým ovládaním

Aby bola obsluha čo najjednoduchšia a ľahko pochopiteľná pre každého, tak výrobca vybavil automatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 TFT displejom, ktorý vás bude informovať o každom procese. Nechýba ani možnosť zvoliť si množstvo vyrobenej kávy od 20 do 240 ml. Môžete si dokonca nastaviť aj teplotu kávy a to až v troch stupňoch.

Funkcia Moja Káva vám umožní uložiť si recept na váš obľúbený kávový nápoj. K dispozícii budete mať päť voľných pozícií. Nádoba na vodu disponuje objemom 2,2 litra, čo postačí na niekoľko veľkých šálok kávy, takže dopĺňanie vody nebude tak často potrebné. Zásobník na kávu pojme až 250 gramov kávových zŕn. Na namletie vašej zrnkovej kávy má plnoautomatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 k dispozícii kužeľový mlynček z kalenej ocele.

Kávovar na zrnkovú kávu Nivona umožní ľahké čistenie stlačením tlačidla

Aby ste si vychutnali vaše cappuccino ako sa patrí, mliečny systém musí byť dôsledne vyčistený. Kávovar na zrnkovú kávu Nivona CafeRomatica 790 ponúka veľmi jednoduché čistenie stlačením jediného tlačidla. Bez toho, aby ste mali návod, pressovar Nivona CafeRomatica 790 vás pomocou displeja bude presne inštruovať, čo musíte urobiť.

Smarter Coffee 

Vďaka Bluetooth pripojeniu môžete prístroj ovládať pomocou smartfónu alebo tabletu, sledovať štatistiku, alebo meniť nastavenia nápojov. Stačí si bezplatne stiahnuť aplikáciu Nivona App, spárovať zariadenie s Vaším plne automatickým kávovarom a ovládanie na diaľku je pripravené. Aplikácia je k dispozícii na App Store a Google Play.

nivona-nicr-790-front-1-1

Doprajte si lahodné cappuccino

Stlačte jediné tlačidlo na kávovare Nivona CafeRomatica 790 a pripravíte si vaše milované cappuccino tak, ako ho máte radi. Rovnakým spôsobom si môžete ľahko a rýchlo pripraviť aj latte macchiato. Plnoautomatický kávovar totiž disponuje dýzou OneTouch SPUMATORE na vytvorenie vašich obľúbených mliečnych špecialít. Kávovar na zrnkovú kávu Nivona CafeRomatica 790 vyniká intuitívnym ovládaním a displejom, na ktorom uvidíte všetko potrebné.

Plnoautomatický kávovar Nivona CafeRomatica 790 vám pripraví kávu tak, ako ju máte radi

Plnoautomatický kávovar Nivona CafeRomatica zo série 7 vám umožní živé (live) programovanie. Vy si tak môžete ľahko upraviť parametre pripravovanej kávy. Presso stroj Nivona CafeRomatica 790 si vami upravený recept uloží do pamäte a pripraví vám tak vždy vašu obľúbenú kávu podľa uloženej receptúry.

 

Doprajte si dokonalú chuť kávy s jednoduchým ovládaním a nemeckou kvalitou! 

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9 kg
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Funkcie: Cappuccino a latte, Mliečne receptúry stlačením jediného tlačidla, Mlynček na kávu, Nastavenie sily kávy
Objem vodného zásobníka: 2200 ml
Objem nádoby na kávové zrná: 250 g
Počet stupňov jemn.mletia: 3
Počet teplotných nastavení: 3
Tlak: 15 bar
Príkon: 1 455 W
Tvar kameňov: Kónický
Základné funkcie: Mlynček na kávu, Cappuccino a latte, Parná dýza, Bez mliečneho systému
Smart (ovládanie mobilom): Áno
Prednastavené programy: Áno
Počet prednast.nápojov: 8

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: