Prečo coffeeport?

Na Slovensku vzniklo v posledných rokoch viacero lokálnych pražiarní. Väčšina z nich má svoju kaviareň, kde zákazníci môžu kávu nielen ochutnať, ale si ju aj kúpiť. Niektoré pražiarne už prevádzkujú aj vlastné e-shopy so svojimi kávami. 
 
Ako vášniví konzumenti kávy sme sa rozhodli vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí radi ochutnávajú a skúšajú nové chute. V našom e- shope Coffeeport - prístav dobrej kávy nájdete na jednom mieste výberové kávy z najlepších slovenských a českých pražiarní.
 
Ponúkame vám kávy v rôznych balíčkoch prispôsobených podľa ich preferencií - či už obľúbenou odrodou, geografickou príslušnosťou, typom praženia, chuťou kávy alebo spôsobom prípravy. Výhodou je, že v jednom balíčku - v rámci jedného poštovného, dostanete viac druhov kávy od viacerých výrobcov. 
 
Nový predajný kanál má svoj vlastný obchodný tím, ktorý kávu a čokoládu aktívne ponúka koncovým zákazníkom, firmám, gastro prevádzkam a väčším odberateľom. 
 
V ponuke bude aj zvýhodnené kávové predplatné a degustačné balíčky. 
 
Súčasťou e-shopu je aj blog, v ktorom jednotlivé pražiarne dostanú priestor na svoju prezentáciu formou rozhovoru, krátkeho videa a fotogalérií. 
 
 
Ponúkaný tovar máme skladom, na distribúciu využívame kuriérov aj zásielkovňu. Po objednaní tovaru je možný jeho osobný odber aj priamo v Trenčíne.

Budeme radi, ak zakotvíte v Coffeeport - prístave dobrej kávy.