Prečo coffeeport?

Na Slovensku vzniklo v posledných rokoch viacero lokálnych pražiarní. Väčšina z nich má svoju kaviareň, kde zákazníci môžu kávu nielen ochutnať, ale si ju aj kúpiť. Niektoré pražiarne už prevádzkujú aj vlastné e-shopy so svojimi kávami. 
 
Ako vášniví konzumenti kávy sme sa rozhodli vyjsť v ústrety zákazníkom, ktorí radi ochutnávajú a skúšajú nové chute. V našom e- shope Coffeeport - prístav dobrej kávy nájdete na jednom mieste výberové kávy z najlepších slovenských a českých pražiarní.
 
Ponúkame vám kávy v rôznych balíčkoch prispôsobených podľa ich preferencií - či už obľúbenou odrodou, geografickou príslušnosťou, typom praženia, chuťou kávy alebo spôsobom prípravy. Výhodou je, že v jednom balíčku - v rámci jedného poštovného, dostanete viac druhov kávy od viacerých výrobcov. 
 
Nový predajný kanál má svoj vlastný obchodný tím, ktorý kávu a čokoládu aktívne ponúka koncovým zákazníkom, firmám, gastro prevádzkam a väčším odberateľom. 
 
V ponuke bude aj zvýhodnené kávové predplatné a degustačné balíčky. 
 
Súčasťou e-shopu je aj blog, v ktorom jednotlivé pražiarne dostanú priestor na svoju prezentáciu formou rozhovoru, krátkeho videa a fotogalérií. 
 
 
Ponúkaný tovar máme skladom, na distribúciu využívame kuriérov aj zásielkovňu. Po objednaní tovaru je možný jeho osobný odber aj priamo v Trenčíne.

Budeme radi, ak zakotvíte v Coffeeport - prístave dobrej kávy.
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie