Pokušenie Lyra

Kód: 788
Akcia
Značka: Lyra
€11,35 –11 %
nadielka 3 lyra coffeeport
€11,35 –11 % €10,10 / ks €8,42 bez DPH
Skladom (3 ks)
Možnosti doručenia

Toto je Mikulášsky Lyra balíček plný pokušenia, ktorý by chcel dostať každý. A vôbec nezáleží, či ho prinesie Mikuláš, dedo Mráz alebo sused Záviš. Čo bude mať vo vreci? Garantujeme samé dobré veci: čokoláda Lyra Čokina, Lyra Ruby čučoriedka, Duo Mandala, Vegan Dark (25g) a Vegan Milk (25g).

Viac o jednotlivých pokušeniach si prečítate nižšie, žiadne zo slov však nedokáže opísať tú chuť.

Detailné informácie

Zľava na prvý nákup 10%
Zaregistrujte sa
získate zľavu na prvý nákup
Doručenie objednávky do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Spokojnosť zákazníkov
3000+
spokojných zákazníkov

Podrobný popis

Toto je Mikulášsky Lyra balíček plný pokušenia, ktorý by chcel dostať každý. A vôbec nezáleží, či ho prinesie Mikuláš, dedo Mráz alebo sused Záviš. Čo bude mať vo vreci? Garantujeme samé dobré veci: čokolády Lyra Čokina, Lyra Ruby čučoriedka, Duo Mandala, Vegan Dark (25g) a Vegan Milk (25g).

Viac o jednotlivých pokušeniach si prečítate nižšie, žiadne zo slov však nedokáže opísať tú chuť.

Lyra ČOKINA - mliečna čokoláda s vanilkovou náplňou 100 g

Táto čokoláda je trochu iná - aj preto sa volá čokina :-) Nielen preto, že má v sebe ukrytý vankúšik plný úžasnej vanilkovej náplne, ale aj preto, že sa na jej originálnom dizajne podieľali výnimoční ľudia z Občianskeho združenia Bol raz jeden človek, ktorým poputuje 10 percent z ceny každej predanej čokolády.

lyra_cokina 2

Lyra Ruby čučoriedka 50 g

Každá čokoláda sa rodí z bôbov, ktoré vypĺňajú plody tropických stromov.  Iba táto tabuľka mliečnej čokolády vám však môže troška priblížiť ich ovocný pôvod.  Hoci v nej cítite hravú kyslosť jahôd, v skutočnosti ide o chuť bôbov z kakaovníka odrody ruby.  Šetrne spracovaných jemnou fermentáciou tak, aby predviedli nielen nezvyčajnú, ružovú farbu, ale aj ovocnú chuť.  Pridali sme len trošku vanilky, aby vynikol jej čokoládový charakter.

Lyra Ruby čučoriedka_028

Lyra DUO Mandala Dark 34 g

Lyra Duo Mandala Dark. To je výnimočné balenie dvoch mandál. Pre teba a pre teba. Prečo? Lebo si ich zaslúžiš. Horká čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára horko-sladko-kyslé trio. A nielen to. Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Čokoláda Lyra Duo Mandala Dark získala prestížne ocenenie Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda.

lyra_mandala_003

Lyra vegan bio milk 25 g a Lyra Vegan Dark 25 g

Ani vegáni nie sú v bezpečí pred pôvabom rozmarnej čokolády.

Lyra Vegan Milk a Dark majú maximálnu chuť napriek tomu, že neobsahujú mlieko a naopak, obsahujú menej cukru. 

Preto sme vyrobili maškrtu i pre nich, z precízne vyberaných surovín, z ktorých čokolatiér namiešal dokonalú chuť. Legendy vravia, že denne stačí pribaliť kúsok novej čokolády Lyra k desiate a žiacka knižka zakvitne úspechom.

Dodatočné parametre

Kategória: Darčekové balíčky
Záruka: 1 rok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: