Lighthouse Coffee Brazil & med & Lyra Nibs & Lyra Vegan milk & dark: darčekový balíček

Kód: 996
1 hodnotenie
€25,50 / ks €21,25 bez DPH
Skladom (>3 ks)
Možnosti doručenia

Dokonalé delikatesy pre dokonalé dni. Pôžitky a zážitky, pri ktorých sa rátajú aj detaily.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Brazil Cerrado Dulce – 200 gramov - s vôňou kakaa, sladu a čokolády a tónmi karamelu a pražených lieskových orieškov.

Kvalitný domáci Agátový med priamo od včelára z Liptova.

Lyra Nibs – to sú rozdrvené kakaové bôby Fino de Aroma z Kolumbie v extrahorkej čokoláde (73,25%). Absolútna chuť čokolády, esencia dokonalosti.

Lyra Vegan dark a Lyra Vegan milk - 25 gramovDetailné informácie

Cez 2000 výdajných miest
Cez 2000 výdajných miest
Packeta po celom Slovensku
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

Podrobný popis

Zrnková káva Lighthouse Coffee Cuba Serrano Lavado – 200 gramov

Jedna z najobľúbenejších zrnkových káv nie len u nás, ale aj vo svete. Zanecháva excelentný "krémový" pocit v ústach s vôňou kakaa, sladu a čokolády. Dochuť charakterizujú tóny karamelu a pražených lieskových orieškov. Káva s veľmi nízkou aciditou a bohatou cremou je ideálna pre espresso.

100% Arabica čerstvo upražená na Slovensku!

Kávu Brazil Cerrado Dulce pestujú v brazílskom regióne Cerrado, ktorý si v posledných desaťročiach veľmi výrazne buduje svoju povesť a neustále zvyšuje kvalitnú produkciu. Leží priamo v srdci Brazílie a nachádzajú sa tu najdôležitejšie rieky Južnej Ameriky: Tocantins, Paraná-Paraguaj a São Francisco. Aj preto sa o regióne Cerrado hovorí ako o „kolíske vôd“.

Káva Brazil Cerrado Dulce sa v tomto regióne pestuje v Minas Gerais na vysokých náhorných plošinách v nadmorských výškach tesne nad 1000 metrov nad morom. Región má tiež relatívne mierne počasie, ktoré poskytuje predvídateľnejšiu klímu na spracovanie kávy.

Naša súčasná ponuka má veľkosť zrna 17/18, Fine Cup (FC), čo je najvyššia kategória v brazílskom systéme klasifikácie kávy.

Agátový včelí med priamo od včelára - 250 gramov

Slovenský agátový včelí med je kvalitný med priamo z úľa od včelára z rodinnej liptovskej farmy Slnečná.

 

Má slamovú až zlatožltú farbu, lahodnú a jemnú chuť. Agátový med patrí k najčírejším medom.

Vďaka vysokému obsahu fruktózy kryštalizuje len veľmi pomaly a zachováva si tak tekutú, medovú formu. Je bez akýchkoľvek úprav, prísad, konzervantov či farbív.

 

Lyra Nibs v horkej čokoláde 200 g

 

Rozdrvené kakaové bôby Fino de Aroma z Kolumbie v extrahorkej čokoláde (73,25%). Absolútna chuť čokolády, esencia dokonalosti.


Trvá hodiny vyrobiť rovnomerné čokoládové dražé a týždne vymyslieť receptúru. Nibs vznikajú postupným obaľovaním rozdrvených kakaových bôbov, vrstva po vrstve, kúsok po kúsku. Všetko sa začína pražením kakaových bôbov, pretože len tak sa dá dosiahnuť ich maximálna čerstvosť.

Následne sú obaľované vrstvou horkej čokolády, až kým nevzniknú chrumkavé čokoládové kúsky. Skutočná chuť čokolády tak, ako ste ju doteraz nepoznali.

 

Zloženie: Horká čokoláda (73,25%) - kakaová hmota, cukor, kakaové maslo, vanilkový extrakt. Pražené drvené kakaové bôby (26,75%). Leštiaca látka: arabská guma.

Môže obsahovať mlieko a sóju.
Obsah kakaovej sušiny min. 70 %

Kakaové bôby Fino de Aroma.

 

Lyra vegan bio milk 25 g a Lyra Vegan Dark 25 g

 

Ani vegáni nie sú v bezpečí pred pôvabom rozmarnej čokolády.

Lyra Vegan Milk a Dark majú maximálnu chuť napriek tomu, že neobsahujú mlieko a naopak, obsahujú menej cukru. Preto sme vyrobili maškrtu i pre nich, z precízne vyberaných surovín, z ktorých čokolatiér namiešal dokonalú chuť. Legendy vravia, že denne stačí pribaliť kúsok novej čokolády Lyra k desiate a žiacka knižka zakvitne úspechom.

Zloženie: Čokoláda - Kakaová hmota (podiel kakaovej sušiny min. 70%), trstinový cukor, kakaové maslo, vanilkový extrakt.

Môže obsahovať mlieko, sóju a orechy.