Vážení zákazníci, horúce letné počasie máme radi, nepáči sa však našej čokoláde, ktorá sa pri doručovaní môže topiť. Prosíme, zvážte jej objednanie cez e-shop, alebo si ju k nám príďte zobrať osobne. Radi vás ponúkneme skvelou kávou! Ďakujeme.

Zrnková káva Puro

2 položiek celkom

Puro - pôžitok s kávy

Puro vznikla ako iniciatíva jednej z najstarších pražiarní kávy na svete - belgickej spoločnosti Miko, založenej  rodinou Michielsen v roku1801 v Antverpách. 

V roku 2005 členovia rodiny dospeli k názoru, že prišiel čas na ďalšiu zmenu. Boli znepokojení – nešlo pritom o záujmy, ktoré majú zdediť ich deti a vnuci, ale o svet, ktorý im po sebe zanechávajú.

Prvoradými cieľmi Puro sú ochrana ďaždového pralesa, trvalo udržateľný rozvoj a podpora spravodlivého obchodu - Fairtrade.

Túto značku reprezentujú 3 druhy káv - Noble, Fuerte a Organic, v ktorých možno pocítiť viac ako 200-ročnú tradíciu praženia kávových zŕn, vycibrenú do dokonalosti.

Puro sa snaží presadiť myšlienku, že káva sa dá pestovať aj bez zbytočného zaťažovania životného prostredia a verí, že vynaložené úsilie sa vráti v podobe verných a spokojných zákazníkov, prosperujúcih farmárov a zachránených pralesov.

Puro, to je pôžitok z kávy bez výčitiek!

Cez 2000 výdajných miest
Cez 2000 výdajných miest
Packeta po celom Slovensku
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie