Starbucks Pike Place Roast, zrnková káva, 450 g

Kód: 254
Novinka
2 hodnotenia
Značka: Starbucks
€9,50 / ks
Skladom (> 3 ks)

Zrnková káva v novom balení s hmotnosťou až 450 gramov. Väčšie balenie za výhodnejšiu cenu. 

Starbucks Pike Place Roast s jemnými čokoládovými tónmi. Vyvážené jemné tóny kakaa a pražených orieškov vytvárajú v ústach lahodný pocit.

Bohatá, uspokojivá a vyvážená šálka, ktorú si môžete vychutnávať po celý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Starbucks Pike Place Roast, zrnková káva, 450 g

Starbucks Pike Place Roast - zrnková káva, 100% arabica, pôvod Južná Amerika, stupeň praženia 8.

Káva Pike Place ponúka vyváženú vôňu chutí s jemnými tónmi kakaa a praženými orieškami, ktoré vytvárajú bohatý a hladký pocit v ústach.

Jemná aróma zaisťuje, že každý dúšok končí príjemne ostrým záverom. 

Už od otvorenia prvej predajne v Pike Place Market v Seattli si zákazníci v našich kaviarňach po celom svete žiadajú čerstvo praženú kávu, ktorú si môžu vychutnávať po celý deň. Jemne vyvážená zmes káv z Latinskej Ameriky s lahodnou príchuťou čokolády a pražených orieškov si teraz môžete vychutnať aj u vás doma alebo v práci spolu s kolegami. 

starbucks coffeeport_003

Starbucks Corporation

je výrobca kávy a najväčší obchodný reťazec kaviarní na svete, pôvodom z mesta Seattle v USA.

Firmu založil v roku v 1970 Gordon Bowker, Jerry Baldwin a Zev Siegel a pomenovaná je po dôstojníkovi veľrybárskej lode menom Frank Starbuck z Melvillovho románu Biela veľryba. 

Ikonická značka prichádza teraz aj do slovenských obchodov a k vám domov.

Vysoko kvalitná káva Starbucks je v e-shope Coffeeport dostupná vo variantoch praženej a mletej kávy a tiež vo forme kávových kapsúl Starbucks určených pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto.
 
Starbucks - kvalitná 100% Arabica, tri stupne praženia
 
Nové portfólio značky Starbucks v maloobchode zahŕňa rad prémiovej zrnkovej, mletej i porciovanej kávy, obsahujúce 100% kávu Arabica, ktorá sa eticky získava od pestovateľov z vybraných oblastí po celom svete.
 
Ponuka sa skladá z jednodruhových káv i kávových zmesí, v troch unikátnych variantoch praženia - Blonde, Medium a Dark Roast, ktoré sú pre kávy Starbucks typické.
 
Stupeň praženia Blonde Roast charakterizuje svetlejší odtieň kávových zŕn a jemná chuť, ktorá sa výborne kombinuje s mliekom. Tento druh praženia reprezentujú kávy Blonde® Espresso Roast a Starbucks® Veranda Blend®.
 
V prípade Medium Roast sú kávové zrná trochu tmavšie, charakterizované vyváženou chuťou. V slovenských obchodoch je tento druh praženia zastúpený kávou Pike Place® Roast a Single-Origin Colombia.
 
Posledným stupňom je Dark Roast charakterizovaný plnou a výraznou chuťou. Na najvyšší stupeň boli upražené kávové zrná Caffè Verona™ a Espresso Roast.

Dodatočné parametre

Kategória: Starbucks
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
Káva: zrnková
Zloženie: 100% Arabica