Vzhľadom k vyšším teplotám počas leta, prosím zvážte objednávku čokolády Lyra formou doručenia kuriérom alebo cez zásielkovňu. Radi vás osobne obslúžime na Bratislavskej 51/123 v Trenčíne, alebo vám čokoládu v rámci mesta dovezieme.

Starbucks Espresso Single Origin Columbia Nescafé Dolce Gusto 12 kapsúl

Kód: 392
Novinka
Neohodnotené
Značka: Starbucks
€3,95 / ks
Skladom

Starbucks MEDIUM ESPRESSO COLOMBIA, 12 kapsúl

Stopercentná kolumbijská káva s nádychom orieškov a precízne vyváženou chuťou.

 

Káva v kapsuliach MEDIUM Colombia pripomína dravú kolumbijskú krajinu, ktorú pretínajú prašné cestičky vedúce okolo skál, v ich cieli však čaká sladká odmena v podobe tých najlepších kávových fariem.

Stredne pražená Colombia vyniká plnou, vyváženou chuťou, doplnenou o jemné orieškové a kvetinové tóny. Vychutnajte si rafinovanosť pochádzajúcu stopercentne z Kolumbie, krajiny preslávenej dokonalou kávou.

Medium roast: Vyvážená oriešková chuť

Káva Colombia je stredne pražená, preto nesie prívlastok Medium roast. Vďaka tomuto spôsobu praženia je výsledný nápoj perfektne vyvážený, čo sa týka chuti, vône aj konzistencie. Príjemná oriešková chuť stredne praženej kávy vás ľahko povzbudí, a prinesie vám do každého dňa kúsok dokonalosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Doprajte si šálku svojej obľúbenej Starbucks kávy, bez nutnosti opustiť pohodlie domova či kancelárie. 
Nescafe Dolce Gusto • 100 % arabika • Medium roast – stredne pražená • vyvážená chuť • kvetinové a orieškové tóny • v balení 12 kapsúl na 12 šálok

starbucks espressp single columbia

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsule Starbucks
Záruka: 2 roky