Starbucks Dolce Gusto a Lyra podľa vášho gusta

Kód: 401
Akcia
Neohodnotené
Značka: Dolce Gusto
€15,50 –5 %
starbucks coffeeport 023
€15,50 –5 % €14,80 / ks
Skladom (3 ks)

Ochutnajte dobroty podľa vášho gusta - kapsule Starbucks z Dolce Gusta podľa vášho výberu a k tomu svetovo oceňované delikatesy z Lyra Chocolate. 

Vyberte si jedno balenie kapsúl Starbucks Latte Macchiato alebo Espresso Roast alebo Espresso Single Origin Columbia a k tomu vám pribalíme jednu nátierku z Lyra Chocolate - Tonka alebo Slaný karamel. A to ešte nie je všetko - ako bonus pridáme ešte jemnú čokoládu Lyra Duo Mandala - tiež podľa vášho výberu - Dark alebo Milk. 

Presnú špecifikáciu vášho výberu nám prosím uveďte v poznámke v procese objednávky. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Poďme si to zopakovať: Súčasťou tohto balíčka je kopec dobrôt podľa vášho (Dolce) Gusta.  

V prvom rade je to jedno balenie kávových kapsúl Starbucks pre systém Dolce Gusto - Medium espresso Columbia, alebo Latte Macchiato alebo Espresso Dark Roast.

Starbucks MEDIUM ESPRESSO COLOMBIA, 12 kapsúl

Stopercentná kolumbijská káva s nádychom orieškov a precízne vyváženou chuťou.

 Káva v kapsuliach MEDIUM Colombia pripomína dravú kolumbijskú krajinu, ktorú pretínajú prašné cestičky vedúce okolo skál, v ich cieli však čaká sladká odmena v podobe tých najlepších kávových fariem.

Stredne pražená Colombia vyniká plnou, vyváženou chuťou, doplnenou o jemné orieškové a kvetinové tóny. Vychutnajte si rafinovanosť pochádzajúcu stopercentne z Kolumbie, krajiny preslávenej dokonalou kávou.

Medium roast: Vyvážená oriešková chuť

Káva Colombia je stredne pražená, preto nesie prívlastok Medium roast. Vďaka tomuto spôsobu praženia je výsledný nápoj perfektne vyvážený, čo sa týka chuti, vône aj konzistencie. Príjemná oriešková chuť stredne praženej kávy vás ľahko povzbudí, a prinesie vám do každého dňa kúsok dokonalosti.

Starbucks Espresso Roast Nescafé Dolce Gusto - káva s bohatými a karamelovými tónmi.

Intenzívne a karamelovo sladká káva je základom ručne pripravovaného latte.

Každý nápoj z espressa, ktorý pre vás ručne pripravujeme, sa začína práve tu. Naša cesta začala v roku 1975 hľadaním dokonalej kombinácie kávových zŕn a spôsobu praženia. Po dlhom, intenzívnom experimentovaní sme získali kávu, ktorú práve držíte v ruke. Recept na karamelovú sladkosť - taký dokonalý, že sme ho nikdy nemuseli meniť.

  • Kompatibilné s kávovarmi NESCAFÉ® Dolce Gusto®
  • Hermeticky uzavreté kapsuly
  • Jednoduchá príprava kávy jediným stlačením tlačidla
  • 12 kapsúl v jednom balení

Starbucks Latte Macchiato Nescafé Dolce Gusto

Inšpirované vašou obľúbenou kávou STARBUCKS® Latte Macchiato, ktoré tak milujete - so zamatovou, bohatou a lahodne známou chuťou. Pripravte si doma s kávovarom NESCAFE® DOLCE GUSTO®

Kávové kapsuly STARBUCKS® by NESCAFE® DOLCE GUSTO®, jemné a krémové latte macchiato.
 
• Zamatová, bohatá a lahodne známa chuť.
• Kávové kapsuly kompatibilné s kávovarmi NESCAFE® DOLCE GUSTO®
• Užite si STARBUCKS® kávu, ktorú milujete, bez toho, aby ste museli opustiť domov.

starbucks espressp single columbia

Lieskovcová nátierka Lyra Tonka alebo Slaný karamel

K našim zákazníkom chceme byť úprimní. Táto natierka spôsobuje závislosť. Namiesto jemnej vrstvy natretej na čerstvom pečive po prvom súste použijete lyžičku. Skromnosť a pôžitok sa totiž takmer nedajú skombinovať. Základom nátierky Lyra Tonka je 45% lieskovcov, ktoré sú čerstvo upražené a pomleté priamo u nás a bôby tonka, ktoré svojou arómou pripomínajú horké mandle a nugát. Je sladená kokosovým cukrom a neobsahuje žiadne pridané rastlinné tuky ani stabilizátory. Jednoduchšie to už nejde.

Lieskovcová nátierka Slaný karamel, ktorú budete radšej jesť lyžicou, ako si ju po troškách natierať. Chápeme. Základom nátierky je 35% lieskovcov, ktoré sú čerstvo upražené a pomleté priamo u nás. Je sladená kokosovým cukrom a neobsahuje žiadne pridané rastlinné tuky ani stabilizátory. Na záver Vás prekvapia kúsky slaného karamelu, s ktorými sa v ústach pekne pohráte.lyra_coffeeport_008

lyra_coffeeport_012

Lyra DUO Mandala Milk alebo Lyra Duo Mandala Dark

To je balenie dvoch okrúhlych a dokonalých mandál. Pre teba a pre teba. Lebo si zaslúžiš.

Mliečna čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára mliečno-sladko-kyslé trio. A nielen to. Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Lyra DUO Mandala Milk sa môže právom pýšiť prestížnym ocenením Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda.lyra_mandala_018

Dodatočné parametre

Kategória: Akciové balíčky
Záruka: 2 roky