Starbucks Veranda Blend, mletá káva, 200 g

Kód: 251
Novinka
Neohodnotené
Značka: Starbucks
€4,90 / ks
Skladom (> 3 ks)
 

Mletá káva STARBUCKS Veranda Blend - to je jemne pražená mletá káva s plnou chuťou s mimoriadne jemnými tónmi kakaa a zľahka opražených orieškov. Má lahodnú chuť s príjemnou jemnosťou, ktorú si vychutná každá návšteva. 

Inšpiráciou pri jej pražení boli v Starbucks latinskoamerické plantáže, kde ochutnávači kávy spoločne s farmármi popíjajú kávu na verande s výhľadom na plantáže kávovníkov, ktoré sa rozprestierajú všade okolo, až kam oko dovidí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mletá káva Starbucks Veranda Blend 200g

100% arabica, pôvod Južná Amerika, stupeň praženia 5, 200 gramov

  • Jemné nuansy kakaa a zľahka pražených orieškov
  • Lahodná a chutí s príjemnou jemnosťou, ideálna na privítanie priateľov
  • Pôvod Južná Amerika
  • Kávy STARBUCKS® Blonde Roast sú ľahšie a jemnejšie
  • Garancia 100% etického pôvodu kávy v spolupráci s Conservation International

 

starbucks coffeeport_001

Starbucks Corporation

je výrobca kávy a najväčší obchodný reťazec kaviarní na svete, pôvodom z mesta Seattle v USA.

Firmu založil v roku v 1970 Gordon Bowker, Jerry Baldwin a Zev Siegel a pomenovaná je po dôstojníkovi veľrybárskej lode menom Frank Starbuck z Melvillovho románu Biela veľryba. 

Ikonická značka prichádza teraz aj do slovenských obchodov a k vám domov.

Vysoko kvalitná káva Starbucks je v e-shope Coffeeport dostupná vo variantoch praženej a mletej kávy a tiež vo forme kávových kapsúl Starbucks určených pre kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto.
 
Starbucks - kvalitná 100% Arabica, tri stupne praženia
 
Nové portfólio značky Starbucks v maloobchode zahŕňa rad prémiovej zrnkovej, mletej i porciovanej kávy, obsahujúce 100% kávu Arabica, ktorá sa eticky získava od pestovateľov z vybraných oblastí po celom svete.
 
Ponuka sa skladá z jednodruhových káv i kávových zmesí, v troch unikátnych variantoch praženia - Blonde, Medium a Dark Roast, ktoré sú pre kávy Starbucks typické.
 
Stupeň praženia Blonde Roast charakterizuje svetlejší odtieň kávových zŕn a jemná chuť, ktorá sa výborne kombinuje s mliekom. Tento druh praženia reprezentujú kávy Blonde® Espresso Roast a Starbucks® Veranda Blend®.
 
V prípade Medium Roast sú kávové zrná trochu tmavšie, charakterizované vyváženou chuťou. V slovenských obchodoch je tento druh praženia zastúpený kávou Pike Place® Roast a Single-Origin Colombia.
 
Posledným stupňom je Dark Roast charakterizovaný plnou a výraznou chuťou. Na najvyšší stupeň boli upražené kávové zrná Caffè Verona™ a Espresso Roast.

Dodatočné parametre

Kategória: Starbucks
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Káva: mletá
Zloženie: 100% Arabica
Krajina praženia: Portugalsko
Príprava: moka konvička (koťogo), frenchpress, V60