Lyra Premium + Zlaté Zrnko Mária

Kód: 491
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lyra
€20,90 / ks
Skladom (1 ks)

Návod na život neexistuje. Našťastie, existujú mamy. Pre najlepšie mamy na svete. Najlepšia káva a čokoláda. Kto iný si naozaj zaslúži to najlepšie?

LYRA Premium ruby - čokoláda s posypom - 300 gramov

Poriadna porcia - najväčšia Lyra u nás - 300 gramov naozaj poctivej prémiovej čokolády odrody Ruby posypanej napríklad lyofilizovanými jahodami, malinami, pomarančovou kôrou, fialkovými alebo ružovými kvetmi či mätovými lístkami. 
 
Doprajte poriadny kus čokolády niekomu, koho máte veľmi radi!
 

Zlaté Zrnko Mária, zrnková káva, 500 gramov

Káva Zlaté Zrnko – Mária má ohromujúce telo. Veľkorysá ovocná acidita pripomína chuť zrelých citrusových plodov. V káve cítiť jemné korenie v sladkej medovej dochuti. V kapučíne uvoľňuje príjemné sladké náznaky zázvoru. Káva Zlaté Zrnko – Mária zastupuje ovocné spektrum zmesí 100% arabica. Príjemne ovocná s jemnou horkosťou v dochuti. Vhodná pre kávových gurmánov.

Detailné informácie

Podrobný popis

LYRA Premium ruby - čokoláda s posypom - 300 gramov

Zloženie: Cukor, kakaové maslo, odtučnené sušené mlieko, plnotučné sušené mlieko,kakaová hmota, emulgátor: sójový lecitín, kyselina: kyselina citrónová, možný posyp 3,5% (lyofiizovaná jahoda, brusnica, višňa, ríbezľa, čučoriedka, malina). Môže obsahovať orechy.

Alergény: MLIEKO a SÓJA.


Každá čokoláda sa rodí z bôbov, ktoré vypĺňajú plody tropických stromov. 
Iba táto čokoláda vám však môže troška priblížiť ich ovocný pôvod.

Hoci v nej cítite hravú kyslosť jahôd, v skutočnosti ide o chuť bôbov z kakaovníka odrody ruby. Šetrne spracovaných jemnou fermentáciou tak, aby predviedli nielen nezvyčajnú, ružovú farbu, ale aj ovocnú chuť. Pridali sme len trošku vanilky, aby vynikol jej čokoládový charakter.

lyra-zlate-zrnko-maria

Zlaté Zrnko Mária, zrnková káva, 500 gramov

Ocenenia: Víťaz 1 hviezdy v potravinovej súťaži Great Taste Awards (UK) 2019 v kategórii espresso. Víťaz zlatej medaily v potravinovej súťaži International Taste Awards (IT) 2020 v kategórii espresso, Cena poroty a Káva roka. Víťaz zlatej medaily v kávovej súťaži International Coffee Tasting (IT) 2020 v kategórii espresso.

Pôvod: Káva Mária je zmes 6 až 7 káv s pôvodom, 100% arabica. Pôvod hlavnej zložky: Brazília. 

Praženie: vyvážené na espresso aj alternatívy – omniroast (CITY+ FULLCITY vyvážená chuť acidity a horkosti)

Použitie: espresso, moka, filter

Mletie: stredné / stredne tvrdé zrno

zrnkova kava zlate zrnko maria coffeeport_001-2

Dodatočné parametre

Kategória: Akciové balíčky
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 0.8 kg