Vzhľadom k vyšším teplotám počas leta, prosím zvážte objednávku čokolády Lyra formou doručenia kuriérom alebo cez zásielkovňu. Radi vás osobne obslúžime na Bratislavskej 51/123 v Trenčíne, alebo vám čokoládu v rámci mesta dovezieme.

Darčekový balíček Lyra a Lavazza

Kód: 347
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lavazza
€29,41 –12 %
Lavazza Top Class a Lyra
€29,41 –12 % €25,90 / ks
Momentálne nedostupné

Lavazza Top Class + Lyra Gulliver + Lyra horúca čokoláda (500 gramov).  Toto je balíček, ktorý bezpečne poteší - pre jeho kúpu totiž nemusíte nikam chodiť, my ho doručíme až domov. No a poteší bezpečne - pretože kvalitná čokoláda Lyra a k tomu Lavazza Top Class - to je prvotriedna kombinácia fantastickej chuti a zážitku.  

Vieme, že dnes je komplikované niekomu zablahoželať osobne.

Využite našu ponuku a nechajte to na nás - pri objednávke kávovo-čokoládového darčeku z Coffeeportu napíšte do poznámky meno obdarovanej osoby spolu s odkazom a o ostatné sa už postaráme my. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček obsahuje: 

Zrnková káva Lavazza Top Class je medzi kávami Lavazza skutočnou špičkou - a nie len podľa mena. Káva má veľmi jemnú chuť s vôňou škorice a tmavej čokolády a minimom horkosti - je to výborná voľba aj pre tých, ktorí s kávou len začínajú.  

Gulliver malina je vyrobená zo 70% horkej čokolády bez lecitínu a obsahuje menej cukru. Spolu s malinovou plnkou tvoria dokonalý pár.  

Lyra horúca čokoláda gastro milk - aj takáto klasika môže byť výnimočná. Vysokokvalitná mliečna čokoláda obsahuje 33,66% kakaovej sušiny, 100% kakaové maslo a prírodnú vanilku. Jej vyváženú mliečno - kakaovú chuť vylepšuje jemný odtieň karamelu, čo ocení každý, kto si chce len tak zavrieť oči a na chvíľu naplno vychutnávať život.

Lyra Gulliver coffeeport

Lyra hurúca čokoláda coffeeport