Kompatibilné kapsule Dolce Gusto

3 položiek celkom

Kapsule Dolce Gusto

Nescafé Dolce Gusto ponúka kapsule s viac ako tridsiatkou nápojov - od najmenšieho ristretta, cez espresso až po delikátne mliečne latte macchiato, vrátane ľadových nápojov a chococina.

Prvotriedna káva, ktorú si vychutnáte z kapsúl Dolce Gusto pochádza zo všetkých kútov sveta – od Brazílie, Kolumbie, Etiópie až po Vietnam. 

Každý druh kávových zŕn má svoju špecifickú chuť. Ich miešaním dostáva káva osobitú bohatú chuť a arómu.

Každá z nich chutí inak.

Káva z Etiópie je pikantnejšia, typické sú pre ňu kvetinové tóny, zatiaľ čo v kolumbijskej môžeme cítiť nádych ovocia a čerstvých hrozien. Je len na vás, ktorú variantu ochutnáte skôr. 

Dolce Gusto espresso

V širokej ponuke Dolce Gusto sú malé intenzívne espressá s bohatou kávovou penou a so silnou arómou z rôznych druhov kávy - Guatemala, Peru, Honduras, ale aj silné ale lahodné ristrettá, ktoré sú ideálne na ranné "nakopnutie". 

Dôležitým krokom pri príprave kávy, ktorá sa dostáva dokapsúl je správne praženie.Výsledkom je lahodný súlad horkosti a kyslosti, pretože rôzne druhy kávy reagujú na praženie odlišne.

Dolce Gusto Lungo

Pre tých, ktorí majú radi poriadne porcie kávy sú určené lungá alebo šálky XL. Aj tu nájdete odrodové kávy z Mexika alebo Kolumbie s väčším objemom, obľúbená je aj Latte Machiatto Guatemala - ktorá kombinuje intenzívnu kávu s lahodným bio mliekom.

Pre tých, ktorí sa radi nechávajú rozmaznávať bohatou mliečnou penou s dotykom espressa, ponúka NESCAFÉ® Dolce Gusto® nielen nesladené šálky, ale aj veľké množstvo variantov s príchuťou.