5 položiek celkom

Kapsule do kávovaru - rovnaká kvalita každý deň

Kávové kapsule sú čoraz viac obľúbené najmä pre jednuduchosť prípravy bez potreby mletia kávy alebo penenia mlieka. Neriešite množstvo kávy, tlak, teplotu. 

Jednoducho vybranú kapsulu vložíte do kávovaru, zapnete a o malú chvíľu je káva hotová. Káva sa navyše do vzduchotesných kapsúl plní hneď po upražení a namletí - a je preto dlho čerstvá.

Výhodou je široká ponuka nápojov, ktoré nekončia len pri káve, cappuccine alebo latté, výrobcovia dnes ponúkajú aj rôzne čokoládové nápoje, cold brew alebo tiež čaj.

Dôvodom, pre ktorý sa pre pitie kávy z kávových kapsúl rozhodne veľa ľudí je aj nízka obstarávacia cena kávovaru, najlacnejšie dnes kúpite okolo 30 eur. Aj ten najlacnejší kávovar urobí všetko za vás, nezostane okolo neho žiaden neporiadok.

Navyše, nič vás pri príprave neprekvapí - kapsulová káva chutí vždy rovnako, pretože je presne odvážená a hermeticky uzavretá.

Rôzne značky kapsúl, rôzne rozmery

Na čo si však treba dať pri výbere kapsúl pozor je značka kávovaru, ktorý vlastníte. Sú totiž použiteľné len v tom kávovare, pre ktorý sú určené. 

Znamená to, že napríklad Tchibo Caffisimo kapsule nevložíte do kávovaru Dolce Gusto a naopak. 

Výnimkou sú kapsule na kávu Starbucks. Tie si môžete zaobstarať v dvoch variantoch: buď na Nespresso, alebo na Dolce Gusto.

Cez 2000 výdajných miest
Cez 2000 výdajných miest
Packeta po celom Slovensku
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.