Kávovar Philips EP2224/10 a 3 kg kávy mesačne

Kód: 644
Novinka
Neohodnotené
€99 / ks
Skladom u dodávateľa (> 3 ks)

Chcete každý rok nový kávovar a k tomu svetovú kávu podľa vášho výberu? Nechajte to na nás. Vyberte si balíček podľa množstva káv, ktoré mesačne vypijete a o zvyšok sa postaráme my.

Každý mesiac vám privezieme dohodnuté množstvo a vybrané druhy káv - poštovné neplatíte!

Kávovar Philips EP2224/10 v hodnote 300 eur a 3 kilogramy značkovej zrnkovej kávy podľa vášho výberu - vhodný pre firmy a kancelárie do 5 ľudí - hravo s ním pripravíte vynikajúcich 300 káv mesačne.

Pri 20 pracovných dňoch mesačne a približne 15 kávach denne (2-3 na osobu) dostanete automatický kávovar Philips Saeco EP2224/10  - pripraví dva druhy lahodných káv (espresso a lungo). Súčasťou je aj penič mlieka, ktorý vytvorí hodvábnu penu do cappuccina.  

Mesačný paušál - 99 eur

- viazanosť 12 mesiacov - po roku zostáva kávovar váš

- v cene mesačný servis kávovaru - odvápnenie, vyčistenie a nastavenie kávovaru

Detailné informácie

Podrobný popis

V Coffeeport vám v základných balíčkoch kávového predplatného ponúkame spolu s kávovarom výber z najlepších svetových značiek ako Lavazza, Pellini alebo Kimbo.

Zrnková kává Lavazza Crema Dolce sa vyznačuje zamatovo krémovou chuťou s nízkou kyslosťou. V dochuti možno cítiť tóny karamelu. Doprajte si nádherne voňajúcu šálku lahodnej kávy a vychutnajte si typickú chuť a arómu prvotriednej talianskej kávy. Potešíte ňou každého člena tímu, návštevy si budú hľadať zámienku, aby mohli prísť k vám do firmy. 

Stredne pražená káva obsahuje zmes najkvalitnejších zŕn - 80% arabiky a 20% robusty - jemnej a vyváženej chuti. 

Zrnková káva Pellini Espresso Bar n° 82 Vivace - zmes 80% arabiky a 20% robusty je perfektná pre espresso i cappuccino alebo iné kávové nápoje
s mliekom. Skvele namiešaná a vybalancovaná zmes chutí plno a delikátne
s jemnými dozvukmi čokolády a vzácnych korenín. Pravé talianske silné espresso, ktoré si treba vychutnávať bez cukru a všetkými zmyslami.

Zrnková káva Kimbo Espresso Premium Bar je vynikajúca káva pozostávajúca výhradne z kávových zŕn Arabica (100%) pestovaných
v Latinskej Amerike, východnej Afrike a Indonézii. 
Ide o perfektnú zmes s pomerne intenzívnou a zaujímavou ovocnou korenistou chuťou. Francúzsky štýl praženia vám tiež umožňuje cítiť nuansy kávy Kimbo Premium s dobrou whisky.

V e-shope Coffeeport nájdete aj množstvo iných kávových značiek od svetových producentov ako Starbucks, Illy, Bonka, Puro, Tchibo, O'Ccaffé až po menšie slovenské pražiarne - Zlaté Zrnko, Goriffee, Lakava s ponukou čerstvej kávy. V ponuke máme aj zdravú biokávu s bylinkami Cafézia, vhodnú pre ľudí s histamínovou intoleranciou.

Radi vám naceníme kávové balíčky s vami vybranou kávou z nášho e-shopu www.coffeeport.sk presne podľa vašich požiadaviek.