Kapsule Dolce Gusto

1 položiek celkom

Kávové kapsule - rovnaká kvalita každý deň

Kávové kapsule  - a samozrejme aj kávovary sú na Slovensku čoraz obľúbenejšie. Ľudia ich milujú najmä pre jednuduchú a mimoriadne pohodlnú prípravu kávy a veľa možností rôznych kávových nápojov bez potreby zdĺhavej prípravy, znalosti receptov a nastavovania mlynčeka, kávovaru či napenenia mlieka. 

Jednoducho vybranú kapsulu vložíte do kávovaru, zapnete a o malú chvíľu je káva hotová. Káva z kávových kapsúl chutí stále rovnako, počas prípravy nie je čo pokaziť - stačí vložiť kapsulu, naplniť vodou (najlepšie filtrovanou) a stlačiť štart na kávovare - to dokáže naozaj každý. 

Aké sú výhody kávových kapsúl? 

S kávovými kapsulami šetríte čas. 

Najväčšou a najdôležitejšou výhodou jednorazových kávových kapsúl je to, že šetria veľa času. 

Čas na prípravu vášho obľúbeného nápoja je oveľa kratší a jednoduchší. Už nemusíte mlieť zrnká, vážiť a utláčať kávu či starať sa o množstvo a teplotu vody. Jedna káva môže byť hotová za minútu alebo dve. 

Vždy rovnako dobrá chuť

S kávovými kapsulami si môžete byť istí, že vaša káva bude chutiť vždy rovnako. A neplatí to iba pre espresso. Kávové kapsule dnes ponúkajú obrovské množstvo príchutí.

Môžete si vybrať z populárnych nápojov ako ristretto, latte, americano, barista alebo cappuccino, až po špeciality, ktoré sa líšia v závislosti od značky, ako napríklad karamelové cappuccino, latte macchiato, bez kofeínu, moka, chai latte a mnoho ďalších.