Kávovar Saeco Royal Black a 8 kg kávy mesačne

Kód: 653
Novinka
Neohodnotené
Značka: Saeco
€199 / mesačne €199 bez DPH
Skladom
Možnosti doručenia

Potrebujete do firmy nový kávovar a k tomu skvelú čerstvú kávu podľa vášho výberu? Nechajte to na nás.

Kávovar Saeco Royal Black a 8 kilogramov kvalitnej zrnkovej kávy - čerstvej a praženej na Slovensku presne podľa vášho výberu - Lighthouse Coffee. 

Kávovar vhodný pre firmy a kancelárie do 20 ľudí. 

Pripravíte približne 800 káv mesačne - 20 pracovných dní – cca 40 káv denne (2 na osobu).

Dostanete kvalitný profesionálny kávovar Saeco Royal Black v hodnote 599 eur s automatickou prípravou kávových espresso nápojov (stlačením jedného tlačítka).

Mesačný paušál od 199 eur bez DPH

- viazanosť 24 mesiacov - po jej uplynutí viazanosti zostáva kávovar váš

- mesačný servis kávovaru podľa dohody - odvápnenie, vyčistenie a nastavenie kávovaru

Detailné informácie

Cez 2000 výdajných miest
Cez 2000 výdajných miest
Packeta po celom Slovensku
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

Podrobný popis

Kávovar Saeco Royal Black a 8 kg čerstvo praženej kávy mesačne

Potrebujete nový kávovar a k tomu skvelú kávu podľa vášho výberu? Nechajte to na nás. Vyberte si balíček podľa množstva káv, ktoré mesačne vypijete a o zvyšok sa postaráme my.

V Coffeeport vám v základných balíčkoch kávového predplatného ponúkame spolu s kávovarom výber z najlepších čerstvo pražených káv z Južnej Ameriky - Lighthouse Coffee.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Colombia Supremo Rio Magdalena patrí k najkvalitnejším kávam Južnej Ameriky. Chutí tak dobre, ako vyzerá, je krásne rozmanitá, ale vyvážená.Nájdete v nej chuť čokolády, lieskových orieškov, zrelých sliviek, hrozienok a sušených datlí. Jej špecifické veľké zrná ponúkame rovnomerne pražené - vyznačujú sa stredným až plným telom a jemnou aciditou.

Zrnková káva Lighthouse Coffee Cuba Serrano Lavado je výberová káva s bohatou a silnou chuťou kakaa, tabaku a s náznakmi lieskovcov v dlhej dochuti. Jej kvalitu ocenia tí, ktorí hľadajú silnú, výrazne horkú chuť s vôňou tabaku bez náznakov kyslosti. Pestujú ju farmári v pohorí Sierra Maestra vo vulkanickej pôde. Zber prebieha ručne, miestni pestovatelia plody hneď spracujú mokrou metódou a sušia na slnku.

 

Zrnková káva Lighthouse Coffee Brazil Cerrado Dulce NY17/18 Fine Cup právom patrí medzi jednu z najobľúbenejších zrnkových káv nie len u nás, ale aj vo svete. Zanecháva excelentný "krémový" pocit v ústach s vôňou kakaa, sladu a čokolády. Dochuť charakterizujú tóny karamelu a pražených lieskových orieškov. Káva s veľmi nízkou aciditou a bohatou cremou je ideálna pre espresso.

 

Zrnková káva Lighthouse Coffee India Plantation Bababudan AA to je výberová káva s chuťami horkej čokolády, sladkého karamelu a tabaku, ktoré sa spájajú s jemne praženými lieskovými orieškami. Pestuje sa v juhozápadnom regióne Indie Bababudan v provincii Mysore na úrodných svahoch pohoria Karnataka v nadmorských výškach 1 400 – 1 800 metrov. Kávy z tejto oblasti sú najznámejšie a najobľúbenejšie zo všetkých indických káv. Veľmi kvalitné veľké AA zrnká sú spracované mokrou metódou.

Kávovar Saeco Royal Black

Automatický kávovar Saeco Royal Black vám pripraví váš obľúbený kávový nápoj jediným stlačením tlačidla. Vďaka automatickému mliečnu systému si pritom môžete rýchlo a jednoducho pochutnať aj na kávových nápojoch s mliekom.

Zásobník na vodu disponuje objemom 2,5 l, do zásobníka na kávu sa zmestí 600 g kávových zŕn. Vďaka tomu je tento kávovar vhodný na použitie aj v kanceláriách.

Mletie zŕn zaisťujú oceľové mlecie kamene, pričom si môžete vybrať z 5 stupňov nastavenia mlynčeka. Môžete si nastaviť aj množstvo kávy na jednu porciu, a to v rozmedzí od 6 do 10 g. Do zásobníka na odpadovú kávu sa zmestí zhruba 18 porcií.

Jednoduché použitie

Tento automatický kávovar z dielne Saeco sa veľmi jednoducho ovláda. Požadovaný nápoj si vždy zvolíte na prednom ovládacom paneli. Výpust kávy je výškovo nastaviteľný a kávovar je teda možné používať aj s vysokými hrnčekmi alebo pohármi. Vďaka funkcii horúcej vody je možné spotrebič využívať aj na rýchlu prípravu čaju.

Kľúčové vlastnosti:

  • Špičkový automatický kávovar
  • Nastavenie mlynčeka si je možné vybrať v 5 stupňoch
  • Objem zásobníka na vodu je 2,5 l
  • Pripraví vám mliečne nápoje jedným stlačením
  • Automaticky sa preplachuje

Dodatočné parametre

Kategória: Kávovary pre firmy
Záruka: 1 rok