Zrnková káva India Zlaté Zrnko 200 g

Kód: 374
Novinka
Neohodnotené
Značka: Zlaté Zrnko
€6,90 / ks
Skladom (1 ks)

Zrnková káva Zlaté Zrnko – India získala v roku 2020 bronzovú medailu na International Taste Awards 2020 v kategórii espresso.

Odborníci vyzdvihli jej kvalitné plné telo s príjemne jemnými aromatickými náznakmi chutí kakaa a mandlí. 

India je 100% Arabica - káva s jemnou horkastou chuťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zrnková káva India Zlaté Zrnko 200 g

Pôvod: India je káva s pôvodom, kávovníkové zrno najvyššej kvality z oblasti Bababudan.

zrnkova kava zlate zrnko india coffeeport_007

Slovenská remeselná pražiareň kávy Zlaté Zrnko

V pražiarni v Ivanke pri Dunaji pražia kávy s jediným pôvodom od farmárov ako aj kávové zmesi namiešané podľa chutí zákazníkov.

Kávové zmesi sú miešané zo šiestich až deviatich druhov káv tak, aby sa v každom období roku dosiahla rovnaká chuť.

Viaceré zmesi vyrábajú exkluzívne. máme exkluzivitu a vybrali sme tie, ktoré sú obľúbené po celom svete, nakoľko aj naši zákazníci si ich vybrali.

Ocenenia kávy Zlaté Zrnko

V roku 2018 ako prvá slovenská pražiareň získali prestížne ocenenie dvoch hviezd v Great Taste Award v Londýne s kávou s pôvodom Etiópia “Ovocná a zároveň jedna z najpopulárnejších kávových zmesí Emília získala 1 hviezdu.

V roku 2019 získala ocenenie dvoch hviezd káva s pôvodom Kuba a 1 hviezdu získala kávová zmes Mária a káva s pôvodom Brazília a stali sa najoceňovanejšou slovenskou pražiarňou kávy.

V roku 2020 dokonca ocenenia znásobili. Po prvý krát sa Zlaté Zrnko zúčastnilo talianskej potravinovej súťaže International Taste Awards a získali hodnotenia od talianskych odborníkov. Získali tu jednu zlatú, päť strieborných a sedem bronzových medailí. Zlatú medailu záskala zmes Mária. Striebornú medailu získala káva s pôvodom Brazília a Kuba

Zlatou medailou ocenená Maria bola v kategórii káva produkt s najvyšším hodnotením, získala preto aj cenu poroty a stala sa víťaznou kávou roka v tejto súťaži. Poslednou medailou získanou v roku 2020 bola zlatá medaila, ktorú získala káva Mária v kávovej súťaži International Coffee Tasting v Taliansku.

Dodatočné parametre

Kategória: Zlaté Zrnko
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Káva: zrnková
Zloženie: 100% Arabica
Krajina pôvodu: India
Krajina praženia: Slovensko
Príprava: Espresso kávovar, alternatívne prípravy