Darčekový balíček Lyra a Zlaté Zrnko Great Taste

Kód: 356
€22,90 / ks €19,08 bez DPH
Skladom (2 ks)
Možnosti doručenia

Balíček oceňovaných - naozaj skvelých chutí - náš výber Great Taste!

Káva Zlaté Zrnko Kuba (2 hviezdy Great Taste Awards 2019 v kategórii espresso. Víťaz striebornej medaily na International Taste Awards 2020 v kategórii espresso) + Lyra Maximum Best (Great taste 2015) a Lyra Mandala Dark (prvá slovenská čokoláda s ocenením Great Taste 2014).

O tomto balíčku by sa dalo napísať naozaj veľa. Chuť a vôňu však zatiaľ slovami nedokážeme preniesť z obrazoviek a monitorov do vašich úsť. 

Zlaté Zrnko Kuba ponúka výraznú chuť kakaa a tabaku s náznakmi lieskových orechov v dlhej dochuti. Výnimočná chuť spomedzi všetkých káv, charakteristická iba pre Kubu.

Lyra Maximum Best to je zmes lahodných orieškov v nugáte a čokoláde. Ak si neviete vybrať len jednu Maximumku a najradšej by ste ochutnali všetky, Maximum Best je riešením. Je to liek pre všetkých nerozhodných. V jednom balení tak dostanete mliečnu i horkú čokoládu, lieskovce aj mandle a tiež karamel s physalisom.

Lyra Duo Mandala Dark - Balenie dvoch mandál. Horká čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára horko-sladko-kyslé trio. Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Výsledok je odpoveďou zisku prestížneho ocenenia Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda.

 

Detailné informácie

Cez 2000 výdajných miest
Packeta po celom Slovensku
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

Podrobný popis

Balíček obsahuje:

200 gramov kávy Zlaté Zrnko Kuba ponúka výraznú chuť kakaa a tabaku s náznakmi lieskových orechov v dlhej dochuti. Výnimočná chuť spomedzi všetkých káv, charakteristická iba pre Kubu. Kuba je káva s pôvodom, pochádza z juhovýchodnej časti ostrova, z horského pásma Sierra Maestra. 

zlate-zrnko-kuba

200 gramov Lyra Maximum Best to je zmes lahodných orieškov v nugáte a čokoláde. Ak si neviete vybrať len jednu Maximumku a najradšej by ste ochutnali všetky, Maximum Best je riešením. Je to liek pre všetkých nerozhodných.

Obsahuje výber dražovaných výrobkov ako sú Maximum Almonds, Caramel, Hazelnuts, Hazelnuts Dark i Physalis.

V jednom balení tak dostanete mliečnu i horkú čokoládu, lieskovce aj mandle a tiež karamel s physalisom. Trvá hodiny vyrobiť ich a týždne vymyslieť receptúru. Vznikajú postupným obaľovaním orechov alebo physalisu v čokoláde i nugáte. Výsledkom sú chrumkavé guľôčky, ktoré získali v roku 2015 prestížne ocenenie Great Taste.

čokoláda lyra maximum best coffeeport

Lyra Duo Mandala Dark - Balenie dvoch mandál.

Horká čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára horko-sladko-kyslé trio.

Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Výsledok je odpoveďou zisku prestížneho ocenenia Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda.

čokoláda lyra duo mandala dark coffeeport

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: