Darčekový balíček Lyra a Zlaté Zrnko Great Taste

Kód: 356
Akcia
Neohodnotené
Značka: Zlaté Zrnko
€21,90 –9 %
lyra zlate zrnko
€21,90 –9 % €19,90 / ks
Skladom (2 ks)

Balíček oceňovaných - naozaj skvelých chutí - náš výber Great Taste!

Káva Zlaté Zrnko Kuba (2 hviezdy Great Taste Awards 2019 v kategórii espresso. Víťaz striebornej medaily na International Taste Awards 2020 v kategórii espresso) + Lyra Maximum Best (Great taste 2015) a Lyra Mandala Dark (prvá slovenská čokoláda s ocenením Great Taste 2014).

O tomto balíčku by sa dalo napísať naozaj veľa. Chuť a vôňu však zatiaľ slovami nedokážeme preniesť z obrazoviek a monitorov do vašich úsť. 

Zlaté Zrnko Kuba ponúka výraznú chuť kakaa a tabaku s náznakmi lieskových orechov v dlhej dochuti. Výnimočná chuť spomedzi všetkých káv, charakteristická iba pre Kubu.

Lyra Maximum Best to je zmes lahodných orieškov v nugáte a čokoláde. Ak si neviete vybrať len jednu Maximumku a najradšej by ste ochutnali všetky, Maximum Best je riešením. Je to liek pre všetkých nerozhodných. V jednom balení tak dostanete mliečnu i horkú čokoládu, lieskovce aj mandle a tiež karamel s physalisom.

Lyra Duo Mandala Dark - Balenie dvoch mandál. Horká čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára horko-sladko-kyslé trio. Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Výsledok je odpoveďou zisku prestížneho ocenenia Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček obsahuje:

200 gramov kávy Zlaté Zrnko Kuba ponúka výraznú chuť kakaa a tabaku s náznakmi lieskových orechov v dlhej dochuti. Výnimočná chuť spomedzi všetkých káv, charakteristická iba pre Kubu. Kuba je káva s pôvodom, pochádza z juhovýchodnej časti ostrova, z horského pásma Sierra Maestra. 

zlate-zrnko-kuba

200 gramov Lyra Maximum Best to je zmes lahodných orieškov v nugáte a čokoláde. Ak si neviete vybrať len jednu Maximumku a najradšej by ste ochutnali všetky, Maximum Best je riešením. Je to liek pre všetkých nerozhodných.

Obsahuje výber dražovaných výrobkov ako sú Maximum Almonds, Caramel, Hazelnuts, Hazelnuts Dark i Physalis.

V jednom balení tak dostanete mliečnu i horkú čokoládu, lieskovce aj mandle a tiež karamel s physalisom. Trvá hodiny vyrobiť ich a týždne vymyslieť receptúru. Vznikajú postupným obaľovaním orechov alebo physalisu v čokoláde i nugáte. Výsledkom sú chrumkavé guľôčky, ktoré získali v roku 2015 prestížne ocenenie Great Taste.

čokoláda lyra maximum best coffeeport

Lyra Duo Mandala Dark - Balenie dvoch mandál.

Horká čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára horko-sladko-kyslé trio.

Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Výsledok je odpoveďou zisku prestížneho ocenenia Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda.

čokoláda lyra duo mandala dark coffeeport