Darčekový balíček Lyra a O'ccaffé

Kód: 353
Akcia
Neohodnotené
Značka: O'ccaffe
€30 –10 %
mdz
€30 –10 % €26,90 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Špeciálny balíček plný potešenia a jemnosti za výbornú cenu.

Pražená zrnková káva O’Ccaffé Café Crème (Cafe creme rosso) je exkluzívna kávová zmes 50% Robusty a 50% Arabiky. Café Crème vás osloví svojou zamatovou penou, chuťou a jemnosťou - krémová, delikátna, zamatová a aromatická káva s náznakom čokolády, ktorá predstavuje komplexnú vyváženú zmes.

Lieskovcová nátierka Lyra Tonka. K našim zákazníkom chceme byť úprimní. Táto natierka spôsobuje závislosť. Namiesto jemnej vrstvy natretej na čerstvom pečive po prvom súste použijete lyžičku. Skromnosť a pôžitok sa totiž takmer nedajú skombinovať.

Základom nátierky je 45% lieskovcov, ktoré sú čerstvo upražené a pomleté a bôby tonka, ktoré svojou arómou pripomínajú horké mandle a nugát. Je sladená kokosovým cukrom a neobsahuje žiadne pridané rastlinné tuky ani stabilizátory. Jednoduchšie to už nejde.

Gulliver malina je vyrobená zo 70% horkej čokolády bez lecitínu a obsahuje menej cukru. Spolu s malinovou plnkou tvoria dokonalý pár.  

 

Vieme, že dnes je komplikované niekomu zablahoželať osobne.

Využite našu ponuku a nechajte to na nás - pri objednávke kávovo-čokoládového darčeku z Coffeeportu napíšte do poznámky meno obdarovanej osoby spolu s odkazom a o ostatné sa už postaráme my. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Balíček obsahuje: 

Pražená zrnková káva O’Ccaffé Café Crème (Cafe creme rosso) - 1 kg balenie

Gulliver malina je vyrobená zo 70% horkej čokolády bez lecitínu a obsahuje menej cukru. Spolu s malinovou plnkou tvoria dokonalý pár.  

Lieskovcová nátierka Lyra Tonka.  Základom nátierky je 45% lieskovcov, ktoré sú čerstvo upražené a pomleté a bôby tonka, ktoré svojou arómou pripomínajú horké mandle a nugát. Je sladená kokosovým cukrom a neobsahuje žiadne pridané rastlinné tuky ani stabilizátory.