Vážení zákazníci, horúce letné počasie máme radi, nepáči sa však našej čokoláde, ktorá sa pri doručovaní môže topiť. Prosíme, zvážte jej objednanie cez e-shop, alebo si ju k nám príďte zobrať osobne. Radi vás ponúkneme skvelou kávou! Ďakujeme.

Čerstvá káva z pražiarní

33 položiek celkom
ukrajina copy
Novinka Tip
+ ďalšie
878/200
brazil santos kavart
Novinka
€6,50
704
cuba serano kavart
Novinka
€8
698
cierne zlato kavart
Novinka
€7
707
indonesia kavart
Novinka
€7
695
kenya kavart
Novinka
€9
701
lakava brazil cerrado coffeeport
Novinka
€6,50
60
lakava maillard coffeeport
Novinka
€7,50
45
Hore
Ďalšie produkty

Slovensko na svetovej mape kávy nepatrí medzi známe destinácie. Situácia sa však pomaly mení - v posledných rokoch u nás vzniklo viacero pražiarní kávy, ktoré dokážu pripraviť fantastické chuťové zážitky pre všetkých kávových gurmánov. 

Za skvelou kávou už netreba cestovať do sveta.

Pražiareň Zlaté Zrnko

Jednou z najoceňovanejších pražiarní na Slovensku je Zlaté Zrnko.

Zlaté Zrnko poctivo vyberá tie najlepšie kávové odrody z celého kávového sveta. V pražiarni Zlaté Zrnko pražia kávy s jediným pôvodom od farmárov ako aj kávové zmesi namiešané podľa chutí zákazníkov. 

Kávové zmesi miešajú zo šiestich alebo až deviatich druhov káv tak, aby sa v každom období roku dosiahla rovnaká chuť. Na viaceré zmesi majú v pražiarni Zlaté Zrnko exkluzivitu. Najlepšia výberová zrnková káva z pražiarní na Slovensku.

Sme hrdí, že kávu zo Zlatého Zrnka si môžete vyzdvihnúť aj u nás v Coffeeporte v Trenčíne - ich úžasnú kávu máme skladom.

Pražiareň Goriffee

Pražiareň výberovej kávy Goriffee sídli v Bratislave. Pracuje s farmármi z celého sveta od Brazílie až po Indonéziu. Cieľom je ponúknuť zákazníkom najvyššiu kvalitu a unikátnu chuť kávy. 

Snažia sa pritom podporiť myšlienky excelentnej kvality, sledovateľnosti pôvodu a udržateľnosti. V Goriffee sa riadia heslom “z farmy do šálky”,  nevnímajú kávu iba ako nápoj.

"Je to kultúrny fenomén s potenciálom významnej spoločenskej zmeny. Káva hýbe svetom. Mení kultúru, spoločnosť. “Na káve” začínajú priateľstvá, lásky alebo aj projekty a spolupráce. Je to unikátna prírodná surovina. Vďaka jej produkovaniu a spracovávaniu sme schopní kultivovať životy jednotlivcov, ekonomiku ako aj pomáhať udržateľnosti prírody."

 

Cez 2000 výdajných miest
Cez 2000 výdajných miest
Packeta po celom Slovensku
Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
pri objednávke nad 60 €
Doručenie do 24 hodín
Doručenie do 24 hodín
pre objednávky do 12.00 hod.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie