Cafézia Sarah Blend, mletá káva, 227 g

Kód: 599
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Cafézia
€13,60 –8 %
cafezia sarah blend mleta kava
€13,60 –8 % €12,50 / ks
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Stredne pražená zrnková káva Cafézia Sarah Blend má sladkú chuť karamelu s ovocnými tónmi a jemnou chuťou čokolády. 

Bio organická káva Cafézia je 100% Arabica, ktorá je vhodná najmä pre ľudí s intoleranciou na kofeín a tých, ktorí trpia histamínovou intoleranciou. Kávu Cafézia vyhľadávajú aj tehotné a dojčiace ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cafézia Sarah Blend, mletá káva, 227 g

Tento druh uprednostňujú ľudia, ktorí majú radi svetlejšie pražené kávy s vyšším obsahom kofeínu. Tí vo všeobecnosti potrebujú pri svojích činnostiach poriadne vzpruženie, ktoré v Sarah Blend pociťujú už po prvých dúškoch.

cafezia sarah blend mleta kava

Cafézia - bio organická káva s prímesou bylín 

Bio organická káva Cafézia je 100% Arabica, ktorá je vhodná najmä pre ľudí s intoleranciou na kofeín a tých, ktorí trpia histamínovou intoleranciou.

Je ideálna aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Káva Cafézia obsahuje malú prímes bylín, ktoré zlepšujú metabolizmus kofeínu a znižovať aciditu kávy.

Odstránením vedľajších nežiaducích účinkov kofeínu a kyslých substancií v praženej káve táto prímes bylín - Lipkavec, Yzop a Yerba Maté - nielen zvyšuje jej kvalitu a výnimočnosť, ale umocňuje aj pozitívny vplyv na ľudský organizmus a jeho imunitný systém.

Kávu s kofeínom – Caféziu – si vďaka tomu môžu dopriať aj ľudia s intoleranciou na kofeín, ale aj tehotné a dojčiace ženy.

Cafézia je vyrábaná súkromnou firmou Heritage Coffee Company, ktorá sa venuje praženiu, baleniu a distribúcii kávy v Severnej Amerike už viac ako 25 rokov.

Káva je pripravovaná výhradne z organických a „fair trade“ Arabika kávových bobúľ v najmodernejších prevádzkach pražiarní Heritage Coffee Company.

Expertíza spočíva vo výbere tých najkvalitnejších bobúľ, spôsobe ich praženia, až po dosiahnutie tých najideálnejších organoleptických vlastností.

Dodatočné parametre

Kategória: Cafézia bio káva s bylinkami
Záruka: 1 rok
Káva: mletá
Zloženie: 100 % Arabika s výťažkom z bylín Yzop, Lipkavec, Yerba Maté
Krajina pôvodu: Kanada
Príprava: moka konvička (koťogo), frenchpress, V60
Položka bola vypredaná…