Vzhľadom k vyšším teplotám počas leta, prosím zvážte objednávku čokolády Lyra formou doručenia kuriérom alebo cez zásielkovňu. Radi vás osobne obslúžime na Bratislavskej 51/123 v Trenčíne, alebo vám čokoládu v rámci mesta dovezieme.

Cafézia New Orleans, mletá káva, 227 g

Kód: 596
Novinka
Neohodnotené
Značka: Cafézia
€13,60 –8 %
cafezia new orleans mleta kava 2
€13,60 –8 % €12,50 / ks
Skladom

Stredne pražená mletá káva Cafézia New Orleans je špeciálna zmes 100% arabiky so stredným obsahom kofeínu bez vedľajších účinkov s jemnou chuťou orieškov.

Bio organická káva Cafézia je 100% Arabica, ktorá je vhodná najmä pre ľudí s intoleranciou na kofeín a tých, ktorí trpia histamínovou intoleranciou.

Je ideálna aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Cafézia New Orleans, mletá káva, 227 g

Mletá káva Cafézia New Orleans je obzvlášť obľúbená medzi športovcami. Odporúčajú ju hlavne pred tréningom, pretože počas cvičenia nezaťaží trávenie a dodá energiu bez častého pálenia záhy.

Bylinka Yerba Maté v prímesi zabraňuje tvorbe kyseliny mliečnej a teda aj prejaveniu potréningovej únavy. Chuť tejto kávy je zemitejšia a jemne pripomína oriešky.

Cafézia je bio organická káva so špeciálnou prímesou bylín, ktorá je v malom pomere pridaná do 100-percentnej Arabiky.

Vedci pod dohľadom doktora Tomáša Dobránskeho to nastavili tak, že byliny upravujú pH varenej kávy, čím znižujú jej kyslosť, ale súčasne uľahčujú metabolizmus kofeínu a zároveň poskytujú silnú podporu imunitného systému.

Nemajú však žiadny negatívny vplyv na chuťový pôžitok, práve naopak: káva je mimoriadne lahodná a chutná.

cafezia new orleans zrnkova kava 2

Cafézia - bio organická káva s prímesou bylín 

Bio organická káva Cafézia je 100% Arabica, ktorá je vhodná najmä pre ľudí s intoleranciou na kofeín a tých, ktorí trpia histamínovou intoleranciou.

Je ideálna aj pre tehotné a dojčiace ženy.

Káva Cafézia obsahuje malú prímes bylín, ktoré zlepšujú metabolizmus kofeínu a znižovať aciditu kávy.

Odstránením vedľajších nežiaducích účinkov kofeínu a kyslých substancií v praženej káve táto prímes bylín - Lipkavec, Yzop a Yerba Maté - nielen zvyšuje jej kvalitu a výnimočnosť, ale umocňuje aj pozitívny vplyv na ľudský organizmus a jeho imunitný systém.

Kávu s kofeínom – Caféziu – si vďaka tomu môžu dopriať aj ľudia s intoleranciou na kofeín, ale aj tehotné a dojčiace ženy.

Cafézia je vyrábaná súkromnou firmou Heritage Coffee Company, ktorá sa venuje praženiu, baleniu a distribúcii kávy v Severnej Amerike už viac ako 25 rokov.

Káva je pripravovaná výhradne z organických a „fair trade“ Arabika kávových bobúľ v najmodernejších prevádzkach pražiarní Heritage Coffee Company.

Expertíza spočíva vo výbere tých najkvalitnejších bobúľ, spôsobe ich praženia, až po dosiahnutie tých najideálnejších organoleptických vlastností.

Dodatočné parametre

Kategória: Cafézia bio káva s bylinkami
Záruka: 1 rok
Káva: mletá
Zloženie: 100 % Arabika s výťažkom z bylín Yzop, Lipkavec, Yerba Maté
Krajina pôvodu: Kanada
Príprava: moka konvička (koťogo), frenchpress, V60