Bonka Origen zrnková káva 1000 g

Kód: 494
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Bonka
€23,60 / ks
Skladom (2 ks)

100% ArabicaBonka Origen zrnková káva je jasná voľba pre milovníkov skvelého espressa s miernou aciditou v chuti a veľmi ľahkou horkosťou v dochuti. Káva sa hodí k príprave mliečných espresso nápojov.

Certifikácia Rainforest Alliance zaisťuje spotrebiteľom, že produkt bol vypestovaný a zbieraný pomocou ekologicky a spoločensky zodpovedných postupov.

 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

Zrnková káva Bonka Origen 1000 g

Zrnková káva, 100% Arabica z udržateľných zdrojov s certifikáciou RAINFOREST ALLIANCE - zaisťuje spotrebiteľom, že produkt bol vypestovaný a zbieraný pomocou ekologických a spoločensky zodpovedných postupov.

Intenzita: 7, Aróma: 7, Úroveň praženia: 7, Acidita: 6,5 Horkosť: 5,5, Telo: 6

bonka origen 2

Zrnková káva Bonka

Tradičná značka praženej zrnkovej kávy zo Španielska s viac ako 30-ročnými skúsenosťami.

Vo svete kávy je uznávaná vďaka prísnej kontrole výberu zŕn a podpore udržateľnosti pri pestovaní kávy. Stála kvalita šálky je zaistená ochutnávkami na mieste odberu surovín, ale aj v továrni - kontrola blendu, arómy a stálej chuti. Značka spĺňa medzinárodne uznávané štandardy 4C a pomáha zaistiť budúcnosť pestovateľom kávy.

BONKA Vám ponúka širokú škálu kávy spomedzi ktorých si môžete vybrať tú pravú. Vyberajte z rôznych variant od 100% Arabica až po zmes Arabica a Robusta. Vždy keď si vychutnáte šálku BONKA, budete si užívať najintenzívnejšiu chuť. Potešenie, ktoré sa opakuje v každom dúšku, v každej šálke.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Bonka
Záruka: 1 rok
Hmotnosť: 1 kg
Káva: zrnková
Zloženie: 100% Arabica
Krajina pôvodu: Španielsko
Príprava: Espresso kávovar, alternatívne prípravy