Bobule bio organická šťava 500 ml + ovocná šťava 250 ml ZADARMO

Kód: 713
Akcia
1 hodnotenie
Značka: Bobule
€14,91 –15 %
bobule akcia5
€14,91 –15 % €12,71 / ks
Skladom (2 ks)

Kúpte si akúkoľvek 100 % organickú biošťavu Bobule a dostanete k nej 100 % ovocnú šťavu ako darček ZADARMO. 

Organické šťavy od výrobcu Bobule sú vyrobené len z čistého ovocia - v ponuke máme rakytník, čučoriedku alebo aróniu. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 %, šťava nie je vyrobená z koncentrátu.

Rovnaké parametre majú aj ovocné šťavy - 100 % ovocná bio-šťava je vyrobená z lokálnych surovín. Ponúkajú zdravé a chutné osvieženie nielen na letné dni.

Teraz pri kúpe akejkoľvek organickej biošťavy Bobule dostanete 100 % ovocnú šťavu ako darček ZADARMO.  Svoju špecifikáciu - aký druh organickej šťavy a ovocnej biošťavy si prajete, prosím napíšte do poznámky pri objednávkovom procese. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prečítajte si, aké dobroty si môžete pripraviť z organických štiav!

Bobule 100 % organická šťava RAKYTNÍK bio, 500 ml

BIO rakytníková 100 % organická šťava od výrobcu Bobule je vyrobená len z čistého ovocia - rakytníka rešetliakového.

Obsah ovocnej zložky tvorí 100 %, šťava nie je vyrobená z koncentrátu.

Rakytník je rastlina budúcnosti bohatá na kombináciu vitamínov, antioxidantov, stopových prvkov, olejov a nenasýtených mastných kyselín. Patrí k najvzácnejším liečivým rastlinám na svete. 

Dva bobuľové drinky, ktoré uhasia váš smäd

Bobule 100 % organická šťava ČUČORIEDKA bio, 500 ml

100 % organická šťava z čučoriedok je vyrobená len z čistého ovocia - z bobúľ čučoriedky obyčajnej. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 %, to znamená, že šťava nie je vyrobená z koncentrátu.

Čučoriedka je jedným z najzdravších ovocí na svete. Okrem toho, že vynikajúco chutí, doplní organizmus množstvom vitamínov, antioxidantov a dôležitých minerálov.

Bobule 100 % organická šťava ARÓNIA bio, 500 ml

BIO aróniová prírodná šťava je vyrobená len z čistého ovocia arónie čiernoplodej. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 %. 

Arónia je superplodina plná pozitívnych účinkov pre ľudský organizmus. Bobule arónie majú najvyššiu koncentráciu antioxidantov a sú nabité vitamínmi.

Teraz pri kúpe akejkoľvek organickej biošťavy Bobule a dostanete 100 % ovocnú šťavu ako darček ZADARMO. 

Bobule 100 % ovocná šťava JABLKO – BRUSNICA, 250 ml

Zdravé a chutné osvieženie nielen na letné dni. 100 % ovocná bio-šťava, ktorá je vyrobená z lokálnych surovín. Plody brusníc pestované na Slovensku sú prirodzeným zdrojom vitamínu C, vitamínu A, vitamínu K, karoténu, vlákniny a mnohých antioxidantov.

Bobule 100 % ovocná šťava JABLKO – ČIERNA RÍBEZĽA, 250 ml

Zdravé a chutné osvieženie nielen na letné dni. Čierne ríbezle prirodzene obsahujú najviac vitamínu C zo všetkých druhov ovocia. Konzumácia čiernych ríbezlí posilňuje imunitný systém a produkciu hormónov, aktivizuje bunkový metabolizmus a krvotvorbu, chráni bunky pred voľnými radikálmi, upokojuje nervy a zlepšuje náladu.

Bobule 100 % ovocná šťava JABLKO – ČUČORIEDKA, 250 ml

Čučoriedka je jedno z najzdravších ovocí na svete. Prirodzene obsahujú široké spektrum flavonoidov, vďaka ktorým majú mimoriadnu antioxidačnú schopnosť.

Bobule 100 % ovocná šťava JABLKO – RAKYTNÍK, 250 ml 

Rakytník je nazývaný aj rastlinou budúcnosti. Svojím vysokým obsahom biologicky aktívnych látok patrí k najcennejším potravinárskym a liečivým rastlinám.

Dodatočné parametre

Kategória: Akciové balíčky
Záruka: 1 rok