Päť darčekov, ktorými na Deň otcov zaručene zabodujete

Otcovia oslavujú svoj deň vždy v tretiu júnovú nedeľu – v roku 2021 to bude už 20. júna.

Oslávte tento významný deň s vašim otcom, tatom, tatinom a poďakujte mu skvelým darčekom z Coffeeport.

Sami dobre vieme, že niektoré veci sa ťažko vyjadrujú slovami, pripravili sme preto pre všetkých tatinov darčeky, ktoré to povedia za vás.

1. Zrnková káva Lavazza Qualità Oro Mountain Grown

Výnimočná zmes pre výnimočných tatov! 

100% arabika Lavazza Qualita Oro Mountain Grown z kávovníkov pestovaných vo vysokých horách Strednej a Južnej Ameriky a Etiópie s bohatou a zamatovou chuťou. 

Lavazza Qualita Oro Mountain Grown vás dostane okamžite po tom, ako ju odbalíte. Jedinečná kombinácia viacerých druhov odrody Arabica naplní fantastickou vôňou všetko okolo vás. Nielen znalci v nej spoznajú úžasné tóny čokolády, sušeného ovocia a kvetov. 

Najkvalitnejšia káva rastie v nadmorských výškach až 2 000 metrov nad morom. Tu vďaka extrémnym výkyvom teploty dochádza k dozrievaniu kávových čerešní pomalším tempom. Tieto odrody sú zvyčajne obzvlášť sladké a aromatické.

Odborníci ich oceňujú pre ich jemnú kyslosť a ovocné, kvetinové tóny. Na rozdiel od káv, ktoré rastú v nižšej nadmorskej výške a majú zvyčajne zaoblenejší a vyváženejší profil.

zrnkova kava lavazza qualita oro mountain grown coffeeport_009

 

2. Zrnková káva pre profíkov - O'ccaffé Professional 100% Arabica

O'ccaffé - ten názov priam volá po tom, aby sme si mysleli, že je to káva talianskych O'cckov. Teraz ho môžete vyskúšať aj vy!

Pražená zrnková káva pre všetkých profesionálov! Nehovote, že doma takého nemáte - otcovia dokážu veľké veci! 

O’Ccaffé Professional 100% Arabica je exkluzívna kávová zmes z pražiarne talianskych špecialistov z rodiny Vivenzio - obzvlášť hlboká káva s prirodzenou sladkosťou, aciditou a chuťou sladkého drievka.  

Professional je spojením prvotriednej odrody kávových zŕn a pražiarenských skúseností rodinného dedičstva. Kombináciou týchto faktorov vznikla jedinečná zrnková káva, ktorú si zamilovali milovníci L´espresso Italiano.

209-4

 

3. Lyra Best for the Best - najlepšie pre najlepšieho

Byť dobrým tatom je ozajstná makačka. Celý deň lietate hore dole - raz dva pri nej vyhladnete. Energia sa musí hýbať a doplniť sa dá nie len z kávy, ale aj z orieškov - samozrejme v čokoláde!

Oriešky Lyra Best for the best - to je jedinečná zmes pražených orieškov v tej najlepšej Lyra čokoláde. Potešia každého - hravo sa dá s nimi rozdeliť. 

Trvá hodiny vyrobiť rovnomerné čokoládové dražé a týždne vymyslieť receptúru. Chrumkavé čokoládové guľôčky vznikajú postupným obaľovaním zŕn a orechov, vrstva po vrstve. Výber tých najlepších čokoládových dražé obsahuje pistácie v mliečnej čokoláde, mandle v mliečnej čokoláde a škorici, kávové zrná v horkej čokoláde, pražené mandle a lieskovce v horkej čokoláde, marcipán v čokoláde, lieskovce v mliečnej čokoláde a škorici a mandle v bielej čokoláde s kávou.

 lyra best for the best_004
 

4. 100 % organická šťava Bobule Čučoriedka

Vitamíny v čistej forme dajú dokopy každého tatina! 100 % organická šťava z čučoriedok je vyrobená len z čistého ovocia - z bobúľ čučoriedky obyčajnej. Obsah ovocnej zložky tvorí 100 %, to znamená, že šťava nie je vyrobená z koncentrátu.

Vedeli ste, že čučoriedka je jedným z najzdravších ovocí na svete. Okrem toho, že vynikajúco chutí, doplní organizmus množstvom vitamínov, antioxidantov a dôležitých minerálov.

organické šťavy bobule coffeeport

 

 5. Zdravý a chutný balíček Bobule Lyra a Zlaté Zrnko

Ak máte doma hrdinu, ale voláte ho tato, tento mega balíček je pre neho ako stvorený!

Zdravý a chutný balíček pre univerzálne potešenie a maškrtenie - navyše za parádnu cenu. Veríme, že sa ujde každému!

Obsahuje pol litra bio 100% organickej šťavy z arónie, 200 gramov čerstvo praženej a svetovo oceňovanej kávy Emília Zlaté Zrnko a kúsky skvelej horkej čokolády Lyra s pomarančom - Lyra Bite Orange.

 akcia bobule lyra zlate zrnko 1