Balíček pre zdravie detí

Kód: 620
Akcia
1 hodnotenie
€8,90 / ks
Skladom

Maškrtiť treba zdravo. Nie len na deň detí, ale celý rok. Najlepšie na tom je, že zdravé veci môžu byť aj mimoriadne chutné. 

Balíček pre zdravie detí obsahuje neodolateľné guľôčky jemne horkej čokolády so šťavnatou malinovou plnkou Gulliver od firmy Lyra, 100% ovocnú šťavu Jablko-Čučoriedka slovenskej značky Bobule a unikátnu “ružovú” čokoládu Ruby, tiež z čokoládovne Lyra.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lyra Gulliver Malina 100 g

Lyra Gulliver Malina v horkej čokoláde. Hľadáte neodolateľnú sladkosť, ktorá poteší aj najväčších čokoládových gurmánov? Práve ste ju našli.

Neodolateľné guľôčky jemne horkej čokolády so šťavnatou malinovou plnkou. Oddajte sa explózii chutí a budete mať pocit, že svet je krajší.

lyra_coffeeport_001_1

Bobule 100 % ovocná šťava JABLKO – ČUČORIEDKA, 250 ml

100 % ovocná šťava JABLKO – ČUČORIEDKA.

Čučoriedka je jedno z najzdravších ovocí na svete. Prirodzene obsahujú široké spektrum flavonoidov, vďaka ktorým majú mimoriadnu antioxidačnú schopnosť.

Bobule čučoriedky sú významným zdrojom vitamínov A, E, C, B1, B2, B6, kyseliny listovej, minerálov (vápnik, železo, zinok, fosfor, meď, horčík) a obsahujú aj vysoké množstvo betakaroténu a vlákniny.

Čučoriedky posilňujú imunitný systém, spomaľujú proces starnutia, čistia krv, pomáhajú pri problémoch s cholesterolom, znižujú riziko rakoviny a odbúravajú stres.

Bobule ovocná šťava JABLKO – ČUČORIEDKA

Lyra Ruby čučoriedka 50 g

Každá čokoláda sa rodí z bôbov, ktoré vypĺňajú plody tropických stromov. Iba táto tabuľka mliečnej čokolády vám však môže troška priblížiť ich ovocný pôvod.

Hoci v nej cítite hravú kyslosť jahôd, v skutočnosti ide o chuť bôbov z kakaovníka odrody ruby. Šetrne spracovaných jemnou fermentáciou tak, aby predviedli nielen nezvyčajnú, ružovú farbu, ale aj ovocnú chuť. Pridali sme len trošku vanilky, aby vynikol jej čokoládový charakter.

Lyra Ruby čučoriedka_028