Akciový balíček Starbucks a Lyra

Kód: 398
Akcia Tip
1 hodnotenie
Značka: Starbucks
€30,90 –6 %
starbucks coffeeport 006
€30,90 –6 % €28,90 / ks
Skladom (3 ks)

Aké to je, keď sa dá dokopy americká krása a slovenská jemnosť? Vyskúšajte aj vy akciový balíček Starbucks a Lyra za špeciálnu cenu!

Zrnková káva Starbucks Blonde Espresso Roast v novom balení s hmotnosťou až 450 gramov. Blonde Espresso Roast je chuťovka s jemnými a sladkými tónmi. Jemná a vyvážená káva, výborne ladí s mliekom, takže každý klasický nápoj na báze espressa získava mimoriadnu chuť bez horkej praženej príchuti.

Zrnková káva Starbucks Pike Place Roast je tiež v novom, väčšom balení s hmotnosťou až 450 gramov. Špecialisti o nej hovoria ako o zážitku s jemnými čokoládovými tónmi. Vyvážené jemné tóny kakaa a pražených orieškov vytvárajú v ústach lahodný pocit. Bohatá, uspokojivá a vyvážená šálka, ktorú si môžete vychutnávať po celý deň.

A napokon (alebo na začiatok? To záleží len od vás) Lyra Maximum Best to je zmes lahodných orieškov v nugáte a čokoláde. Je to liek pre všetkých nerozhodných - obsahuje výber dražovaných výrobkov ako sú Maximum Almonds, Caramel, Hazelnuts, Hazelnuts Dark i Physalis.

V jednom balení tak dostanete mliečnu i horkú čokoládu, lieskovce aj mandle a tiež karamel s physalisom. Trvá hodiny vyrobiť ich a týždne vymyslieť receptúru. Vznikajú postupným obaľovaním orechov alebo physalisu v čokoláde i nugáte.

Výsledkom sú chrumkavé guľôčky, ktoré získali v roku 2015 prestížne ocenenie Great Taste. Neexistuje lepší spôsob, ako z mála zažiť tak veľa.

  

Detailné informácie

Podrobný popis

V Coffeeport sme spojili Ameriku a Slovensko. V akciovom balíčku môžete za výhodnú cenu ochutnať výsledok. Čo tento balíček obsahuje?

Starbucks Blonde Espresso Roast

Zrnková káva Starbucks Blonde Espresso Roast v novom balení s hmotnosťou až 450 gramov. Väčšie balenie za výhodnejšiu cenu. 

Starbucks Blonde Espresso Roast s jemnými a sladkými tónmi. Lahodná a jemná chuť najsvetlejšie praženého espressa.

Užite si Starbucks kávu, ktorú milujete, bez toho aby ste museli opustiť domov. Špeciálnu zmes zŕn z Latinskej Ameriky v Starbucks starostlivo upražili, aby sa uvolnili sladké a výrazné tóny.

Kávy Starbucks Blonde Roast sú tak ľahšie a jemnejšie. Jemná a vyvážená káva, výborne ladí s mliekom, takže každý klasický nápoj na báze espressa získava mimoriadnu jemnosť bez horkej praženej príchuti.

starbucks coffeeport_002 

Starbucks Pike Place Roast

Zrnková káva Starbucks Pike Place Roast v novom balení s hmotnosťou až 450 gramov. Väčšie balenie za výhodnejšiu cenu. 

Starbucks Pike Place Roast s jemnými čokoládovými tónmi. Vyvážené jemné tóny kakaa a pražených orieškov vytvárajú v ústach lahodný pocit.

Už od otvorenia prvej predajne v Pike Place Market v Seattli si zákazníci v našich kaviarňach po celom svete žiadajú čerstvo praženú kávu, ktorú si môžu vychutnávať po celý deň. Jemne vyvážená zmes káv z Latinskej Ameriky s lahodnou príchuťou čokolády a pražených orieškov si teraz môžete vychutnať aj u vás doma alebo v práci spolu s kolegami. 

Bohatá, uspokojivá a vyvážená šálka, ktorú si môžete vychutnávať po celý deň.

starbucks coffeeport_003

Lyra Maximum Best

Lyra Maximum Best to je zmes lahodných orieškov v nugáte a čokoláde. Ak si neviete vybrať len jednu Maximumku a najradšej by ste ochutnali všetky, Maximum Best je riešením. Je to liek pre všetkých nerozhodných.

Obsahuje výber dražovaných výrobkov ako sú Maximum Almonds, Caramel, Hazelnuts, Hazelnuts Dark i Physalis.

V jednom balení tak dostanete mliečnu i horkú čokoládu, lieskovce aj mandle a tiež karamel s physalisom. Trvá hodiny vyrobiť ich a týždne vymyslieť receptúru. Vznikajú postupným obaľovaním orechov alebo physalisu v čokoláde i nugáte.

Výsledkom sú chrumkavé guľôčky, ktoré získali v roku 2015 prestížne ocenenie Great Taste.

Neexistuje lepší spôsob, ako z mála zažiť tak veľa.

lyra_coffeeport_014

 lyra-maximum

starbucks coffeeport_007

Dodatočné parametre

Kategória: Akciové balíčky
Záruka: 2 roky