Akciový balíček Čokoládová Great Taste India

Kód: 380
Akcia
Neohodnotené
Značka: Lyra
€17,33 –8 %
zlate zrnko india lyra balicek
€17,33 –8 % €15,90 / ks
Skladom (3 ks)

Čokolády a kávy nie je nikdy dosť. Najmä, ak ide o prvotriednu kvalitu a kombináciu svetových - oceňovaných chutí.  

Tento balíček sa dal dokopy sám. Výnimočné veci sa navzájom priťahujú - a platí to aj o chutiach. Spomeňme iba fakty: 

Zrnková káva Zlaté Zrnko – India (s prívlastkom čokoládová) získala v roku 2020 bronzovú medailu na International Taste Awards 2020 v kategórii espresso. Odborníci vyzdvihli jej kvalitné plné telo s príjemne jemnými aromatickými náznakmi chutí kakaa a mandlí.

Lieskovcová nátierka Lyra Tonka. K našim zákazníkom chceme byť úprimní. Táto natierka spôsobuje závislosť. Namiesto jemnej vrstvy natretej na čerstvom pečive po prvom súste použijete lyžičku. Skromnosť a pôžitok sa totiž takmer nedajú skombinovať.

Lyra DUO Mandala Milk. Mliečna čokoláda vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára mliečno-sladko-kyslé trio. Lyra DUO Mandala Milk sa môže právom pýšiť prestížnym ocenením Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda.

Detailné informácie

Podrobný popis

Akciový balíček obsahuje: 

zlate zrnko india lyra balicek

Zrnková káva Zlaté Zrnko – India (s prívlastkom čokoládová) získala v roku 2020 bronzovú medailu na International Taste Awards 2020 v kategórii espresso. Odborníci vyzdvihli jej kvalitné plné telo s príjemne jemnými aromatickými náznakmi chutí kakaa a mandlí. India je káva s jemnou horkastou chuťou. (200 gramov)

káva zlaté zrnko india coffeeport akcia balíček

Lieskovcová nátierka Lyra Tonka. K našim zákazníkom chceme byť úprimní. Táto natierka spôsobuje závislosť. Namiesto jemnej vrstvy natretej na čerstvom pečive po prvom súste použijete lyžičku. Skromnosť a pôžitok sa totiž takmer nedajú skombinovať.Základom nátierky je 45% lieskovcov, ktoré sú čerstvo upražené a pomleté priamo u nás a bôby tonka, ktoré svojou arómou pripomínajú horké mandle a nugát. Je sladená kokosovým cukrom a neobsahuje žiadne pridané rastlinné tuky ani stabilizátory. Jednoduchšie to už nejde.

čokoláda lyra lieskovcový krém tonka coffeeport

Lyra DUO Mandala Milk - to je balenie dvoch okrúhlych a dokonalých mandál. Pre teba a pre teba. Lebo si zaslúžiš.

Mliečna čokoláda je vyrobená z kakaa Fino de Aroma a v kombinácii so sušeným ovocím alebo scukornatenými lupeňmi kvetov vyberaných Master Chef Chocolatierom vytvára mliečno-sladko-kyslé trio. A nielen to. Je tenká a pevná a pri každom hryze počuť tvrdé puknutie. Lyra DUO Mandala Milk sa môže právom pýšiť prestížnym ocenením Great Taste 2014. Ako prvá slovenská čokoláda. čokoláda lyra duo mandala coffeeport

Dodatočné parametre

Kategória: Akciové balíčky
Záruka: 2 roky